Příspěvky uživatele - 19.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleo-mac 952, 21.10.2011
prosím jak rozdělat om 956 jak se dostat ke karburátoru nemůžu se dostat přes potrubí sání které všechno drží pohromadě bude v tom nějakej fígl díky za info
Oleo-mac 952, 18.10.2011
prosím o radu mám O M956 a nevímjak se dostat k motoru sundám krit svíčky se vzduchovím filtrem adalšídíl už nejde jelikož hodrží gumové potrubí sání jak na to? pila je chcípavá sotva vypadáže chytne hned chcipne jedině když držím plyn tak jede jak... celý příspěvek >
Modřín, 11.9.2011
dobrý večer, modřín má asi pět let a letos přirostl zatím o 170 cm
Modřín, 11.9.2011
Dobrý den, mám dotaz kolyk centimetrů může vyrůst modřín za rok
Šiška borovice, 12.12.2010
to je asi metrovej stromek u souseda na zahradě jenom mně zaujaly ty šišky, on neví co je to za druh
Šiška borovice, 9.12.2010
šiška má kolem 5cm a jehlice jsou dvě
Šiška borovice, 7.12.2010 Obsahuje fotku
co je to za druh borovice
Založení trávníku, 11.4.2010
Kompost = rašelina? Zakoupil jsem v hobby marketu 2x40 litrů trávníkového substrátu, asi bude potřeba koupit ještě víc. Asi to uděllám tak že ještě navezu nějakou ornici, písek a poté do toho zapracuji ještě tento substrát. Celkově si myslím že by... celý příspěvek >
Založení trávníku, 11.4.2010
Ano máte pravdu je to záhonek, klasické satelitní městečko, domeček s malou zahrádkou. Myslel jsem si naivně, že tráva roste všude, takže to jen poryju a udělám rovinu, to nešlo kvuli tomu jak ten jíl uschnul a udělal pevné balvany. Tak sem na to... celý příspěvek >
Založení trávníku, 11.4.2010
No to je už teď docela problém, jíly jsem nechal naspod a navezl na to rekneme tech 5 cm hlíny z pole, takže už bych to nerad ostranoval, tak nevím jestli nedovést ještě dalších řekněme 5 cm hlíny a k tomu možná 3-5 cm písku, aby to v těch 15 cm bylo... celý příspěvek >
Založení trávníku, 11.4.2010
Můžete mi prosím někdo poradit s mým problémem?
Založení trávníku, 10.4.2010
Ale já mam zahradu cca 30m2, to zas není tolik koleček písku. Nicméně já už na to mam navozenou další vrstvu, takze bych se nerad propracovaval zase dolu k tem drnům a jilovym hroudam. Takže ted nevím co s tím, jestli navozit jeste pár cm hlíny z... celý příspěvek >
Založení trávníku, 10.4.2010
Dobrý den, předem bych vás chtěl poprosit o ohleduplnost, ale jsem laik co se týče zahrádkaření. Koupil jsem rodinný dům s maličkou zahrádkou cca 30m2. Zahrádka nebyla rovná, dříve tam zakopávali jímku na deštovou vodu, cca 2m x 1m x 1m do země, a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika