Příspěvky uživatele - 3.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč mam každý rok plísen sněžnou v trávníku, 3.3.2013
trávník je i docela hustý, jak teda hnojit a zavlažovat? děkuji za každou radu, nebo na koho se mám obrátit
Proč mam každý rok plísen sněžnou v trávníku, 3.3.2013
podzimní hnojivo jsem aplikoval taky, přes léto nádhera ted hruza, jak tomu předejit, mín hnojit, mín kropit, provzdušnit nebo na podzim postříkat?
Proč mam každý rok plísen sněžnou v trávníku, 3.3.2013
trávník je poctivě hnojený, sekaný a denně zavlažovaný, proč se každý rok objevuje ve velkém množství plísen sněžna, soused se trávníku zdaleka tak nevěnuje a plísen nemívá, nevíte co muže být příčinou
Odrůdy vhodné na pergoly, 10.4.2010
Solaris je O.K., ale jako moštová odrůda. Na jídlo jsou lepší např. PRIM.
Reva a vápno, 10.4.2010
Réva je vápnomilná, ale příliš vápna škodí.  Viz. chloróza - žloutenky.
Jakou odrůdu révy na Vysočinu?, 10.4.2010
S Krystalem mám zkušenosti, pěstuji ho již více než 25 let. U nás ve vinařské oblasti opravdu slabě roste, ačkoliv byl naštěpován na vícero podnožích.  Další výsabu mám u Prešova - bramborářská oblast - roste tam na zahrádkách jako pravokořenný... celý příspěvek >
Vyčerpání vinné révy časnými výnosy, 10.4.2010
Vemte si ze ZYJANA příklad.  Olšava, Arkádia, Chrupky... atd.  - výborné odrůdy, ale člověk musí být nemilosrdný.  1 velký hrozen potřebuje alespoň dva silné letorosty.  Staří zahradníci ještě hrozny cizelovali - odstraňovali... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika