Příspěvky uživatele - 166.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody a květopas, 19.5.2010
Ahoj, ja by som to uz tento rok neriesil, nechaj tomu volny priebeh... kvetopas je v skutocni 2-4 mm velky a predpokladam ze sa pohybuje na celej vysadbe ale vsetko ajtak nezlikviduje. Nabuduci rok sa vykasli na Fast-M, tesne pred... celý příspěvek >
Borůvky kanadské, 16.5.2010
pokial raselina nemala upravene pH vapencom na vyssie, tak by to nemal byt problem. Preco si myslete ze im to neprospieva? maju nejake priznaky? Pokial vam uschynaju vetvecky a listy pripadne cernaju, to by mohlo byt prehnojenim - POZOR na... celý příspěvek >
Trnity rychlerastuci zivy plot, 3.5.2010
Ahoj, potreboval by som poradit aku rastlinu na rychlorastuci (2-3 metre za 3 roky) zivy plot, a hlavne aby sa nedalo cez neho prejst, najlepsie husty a trnity. dakujem
Asimina Triloba, 9.4.2010
na Georgiu sa vykasli, ber tu Primu - ta je vpohode.
Drenážka pod borůvky, 5.4.2010
Ahoj, prave za chystam vysadit 20metrov dlhy rad cucoriedok, jama vystlana foliiu na spodku po celej dlzke drenazka s 15cm strku, natom geotextilia a nakonec 50cm pilin s raselinou! Tu drenazku chcem na konci radu zapojit do suda ktory je tiez... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 5.4.2010
Vacsinou sa mnozia zo skumavky (in-vitro), da sa aj odrezkami s velice malou uspesnostou - potrebuju specificke podmienky a stimulator na zakorenovanie. Niektore odrody zakorenuju lespie ale skor horsie! A nie v poslednom rade Invitro rastliny su... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika