Příspěvky uživatele - 107.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bobkovišen, 8.4.2010
Právě to jsem se chtěla ještě zeptat, jestli můžu nechat keřík jen tak, nestříhat ho a počkat jestli neobrazí znovu.Nemám s tímto keříkem vubec žádné zkušenosti a nerada bych ho stříhala.Je asi 1.5 m vysoký a byl fakt krásný.gabi
Bobkovišen, 7.4.2010
Dobrý den, prosím o radu pro svuj keřík bobkovišeň.Má to být keř stálezelený a mrazuvzdorný.Po teto zimě, mi však všechny listy zčervenaly a keřík vypadá jako zmrzlý.Stříhat bych ho nechtěla, myslíte,že je to normální?a dá se nějak zachránit?Myslíte,... celý příspěvek >
Juka, 17.2.2010
dobrý denje to domácí.Zakoupená v květinářství.Jo a ještě bych se chtěla zeptat, mám ji seříznout?Gabi
Juka, 16.2.2010
Dobrý den, tak mám na vás zase prosbuMám asi 6 let juku.Byla krásná, ale loni jsem ji přesadila z plastového květináče do terakotového a ouha začala nějak vadnout.Je pravda, že kvetináč byl o dost větší, než ten původní... Stonky má teňounké a... celý příspěvek >
Croton, 16.2.2010
Hurá tak snad mám vyhránoLístečky přestali padat a zdá se, že vyrůstají i nějaké nové.Děkuju všem za radu Gabi
Orchidea Phalenopsis, 16.2.2010
Dobrý den, prosím o radu pro své orchidee.Mám je 2 roky, první rok krásně kvetly, nyní se mi zdá, že se růst zastavil.Mám je na okně na západ, zalévám 1 krát týdně odstátou vodou zhora a asi po hodině přebytečnou vodu vyleju.Listy jsou spíš... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika