Příspěvky uživatele - 114.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Reva breci, 27.3.2010
Výtok mízy v každopádně révu oslabuje. Je-lí příliš velký, může dojít i k úhynu.
Réva do jílu, 27.3.2010
Mám svůj pidivinohrádek na Hané, kde je slínová, jílová půda skoro všude. Víno pěstuju dokonce na místě, kde se těžila "žlutice" na výrobu cihel. Daří se mu jen díky půdě vykopané do hloubky 50 cm až jednoho metru (spíš víc než míň)... celý příspěvek >
Vyčerpání vinné révy časnými výnosy, 26.3.2010
K příspěvku pana PP bych chtěl podotknout, že podle mých zkušeností je lepší letorost na kmínek nevyslepovat (vylámat až rozpuklé nechtěné očko-výhony), protože se mi párkrát stalo, že ač se zdál být letorost dostatečně zdravý a silný, řez živě... celý příspěvek >
Vyčerpání vinné révy časnými výnosy, 26.3.2010
Budete-li zastřihávat u révu u země, kořenovém systému tím nepomůžete, spíš naopak - čím víc hmoty bude nad zemí, tím víc bude réva nucena kořenit - rozhodně to však nepřehánějte - dlouhé letorosty hůře dozrávají na zimu. Po výsadbě je lépe nechat... celý příspěvek >
Reva breci, 24.3.2010
Někdo radí napíchnout na místo syrový zemák. Ale zatím jsem to nezkoušel.
Nejlepší stolní a moštová odrůda révy - kvíz?, 17.3.2010
Z té moštové poloviny je to bez významu. Bredíkův přehled je skvělá věc pro každého, kdo se rozhoduje, kterou odrůdu vybrat, ale popravdě Bredík je odborník s velkými požadavky na kvalitu, takže často má odrůdy, běžně nedostupné . Ale v těchto... celý příspěvek >
Nejlepší stolní a moštová odrůda révy - kvíz?, 17.3.2010
Zprvu jsem se díval na základní příspěvek této diskuse se špetkou úšklebku, ale nakonec - docela dobrý nápad. Je dost obtížné vybrat tu NEJ odrůdu, protože každá má nějakou tu chybu a co se týká kladů - každému vyhovuje něco jiného. Možná by bylo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika