Příspěvky uživatele - 210.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazení růže, 1.9.2010
Moc děkuji. Stěhování může být i v průběhu zimy, takže to udělám, jak obě říkáte. Zasadím do květináče a to celé do země a na jaře už snad bude mít trvalé místo k zasazení.
Přesazení růže, 31.8.2010
Jsem začátečnice a loni na jaře jsem vysadila růži, konkrétně Don Juan a krásně se rozrostla, jenomže bychom se měli stěhovat a ráda bych si růži vzala na nové místo. Chtěla jsem se zeptat, jestli jí přesazení uškodí, navíc by zimu strávila sice... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 11.6.2010
Tak je to naroubované na Diospyros virginiana, takže teoreticky mělo přežít i letošní zimu. Vody mělo zatím dost, vzhledem k letošním dešťům. Chodím se na něho dívat každý den a pořád nic. Už má i teplo, tak nevím, co by ještě chtělo. Pomalu se... celý příspěvek >
Clematis, 8.6.2010
Moc děkuji, na Prezidenta jsem to loni podle květu tipovala taky, ale nebyla jsem si jistá. Jdu vyhledávat, jak o něho pečovat. Roste zatím nádherně, už mám dva výhony skoro 2 m vysoké. Dole ho stíní půdokryvný břečťan, vypadá, že se má k svět,... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 8.6.2010
Kupovala jsem to od Sieberze, vůbec to neberu zle. Asi to je naroubované na míň mrazuvzdornou podnož. Ale letos prý bylo v Čechách tepleji než na Moravě, tak uvidíme. A moc děkuji.
Hurmikaki, tomel japonský, 5.6.2010
Tak jsem se dívala na cedulku, která byla u stromu. Je tam Tomel japonský/Diospyros kaki/Ebenovník rajčiakový. Čas mu určitě dám, ale moc už nedoufám.
Hurmikaki, tomel japonský, 3.6.2010
Mám tomel třetím rokem po výsadbě, jsme na Jižní Moravě a pořád jsem doufala, že přežil zimu a obrazí později. Ale teď tady čtu, že už začátkem května někomu roste. Myslíte, že ještě můžu doufat, nebo už ho mám považovat za ztracený?
Clematis, 3.6.2010
Koupila jsem loni plamének "Nelly Moser" a vykvetl tmavofialový květ, je to jiný druh. Vypadalo to, že se neujme, tak jsem s ním nic nedělala, nestříhala a tak, myslím. Letos na jaře krásně roste, je už skoro 2 metry vysoko, ale zatím vůbec... celý příspěvek >
Nové výhony u meruňky, 30.5.2010
Potřebovala bych poradit. V letošní zimě nám okousali zajíci meruňku, ošetřili jsme ji balzámem, na jaře krásně vyrašily listy, dokonce i kvetla, ale potom všechno zmizelo. A je zcela zaschlá - nevím, jak to jinak nazvat. A teď začaly od země rašit... celý příspěvek >
Majoránka, 6.5.2010
Mám majoránku na záhoně už třetím rokem, krásně se rozrůstá, přežila bez problémů i letošní zimu. Zvláštní péči nevyžaduje vůbec žádnou. Ale není to ani sazenice z obchodu ani vypěstovaná ze semínka. Dostala jsem výkopek s tím, že se jedná o dřevitou... celý příspěvek >
Nejchutnější denivka, 6.5.2010
To jste mě tady rozesmál. Nehodí se do koncepce, tak to sním. To se vám povedlo! Vlasta
Jak Vám přezimovala levandule?, 6.5.2010
Taky jsem chtěla vykopat levanduli a tymián, vypadalo to špatně. Ale naštěstí jsem si řekla, že na to je dost času a radši počkám. A teď to začalo všechno obrůstat ze spodu. Levandule stříhám normálně na podzim a po letošní zimě jsem je všechny... celý příspěvek >
Vysazení bylinek, 16.4.2010
Chtěla bych zasadit bylinky ven do záhonu. Konkrétně bazalku, koriandr, rozmarýn, rukolu - není na ně ještě moc brzy? Mám je zasadit raději v polovině května?
Černooká Zuzana, 16.4.2010
Budu letos Zuzanu vysazovat poprvé, nemám s ní zkušenosti. Chtěla bych, aby pokryla okapovou rouru. Musím k ní dát nějakou oporu nebo se pne přímo na okapu?
Oleandr, 15.4.2010
Vrátila bych se ještě k přezimování. Letošní zimu jsem zkusila nechat oleandr venku a dopadlo to špatně - vymrzl. Moc mě to mrzí, byl už krásně rozrostlý a nádherně kvetl. Chodím se dívat každý den, jestli náhodou neobráží větvičky, ale zatím pořád... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika