Příspěvky uživatele - 62.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Einhell BG-PC 3735 z Baumaxu, 29.3.2010
Ty čtyři nádrže nepadly na tu trnku. Blbě jsem to napsal. Správně je - doposud jsem vyjel čtyři nádrže. Jo, každý nějak začíná. Já jen, že po přečtení zdejších příspěvků si člověk obrázek moc neudělá - spíše je zmatený a někdy i účelově zpracovaný,... celý příspěvek >
Husqvarna LC 48 ve - zkušenosti, 11.8.2009
Na základě konzultace se servisním technikem HQ čistím tuto sekačku tak, že ji nahnu směrem na držadlo. Po zkušenostech s provozem se chci ještě vyjádřit k onomu zde hodně omílanému ucpávání tubusu výhozu. Tubus se ucpe "zahltí" za... celý příspěvek >
Husqvarna LC 48 ve - zkušenosti, 28.4.2009
Momentálne secu cca 700m2, ale budeme osazovat trávou dalsích 600m2. Terén je nerovný, v budoucnu plánuji vyrovnání. Ano, sekacka má pripojku na vodu na skeletu v horní casti, vlastne nad nozem. Zacvaknete rychlospojky, pustíte vodu a musíte... celý příspěvek >
Husqvarna LC 48 ve - zkušenosti, 26.4.2009
Zdravím, i přes různé negativní reakce na sekačky této značky jsem zakoupit tuto jejich novinku. Plný napětí, zda se projeví některé vytýkané závady jsem ji včera vyzkoušel. Naštěstí se nic z toho, co jsem tady četl neprojevilo. Sekal jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika