Příspěvky uživatele - 112.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorový vyžínač Hecht 130, 5.1.2010
s cenou okolo 5000kč - se podívejte na STIHL FS 40. HH
Stihl 023 nestartuje, 3.1.2010
takhle na dálku je těžké zjistit kde je chyba, nicméně pokud je zapalování v pořádku a pila má rozumnou kompresi, pak postup kontroly je (potřebujete minimálně tlakoměr a záslepky): 1. odtlakovat těsnost klikové skříně 2. zkontrolovat filtr... celý příspěvek >
Křovinořez Husqvarna 333 R nebo Stihl FS 350, 27.12.2009
ten obsah motoru byl zvýšen v roce 2006 kvůli zařazení stroje do jiné emisní třídy (nad 40ccm), citace z technických informací: Zvýšení zdvihového objemu u FS 350 a FR 350 V souvislosti s předpisy o spalinách, platnými v budocnu v rámci Evropské... celý příspěvek >
Spadlý strom - právní odpovědnost za škodu, 29.11.2009
ochranné pásmo pro výstavbu od kraje lesa je 50m. kdo chce stavět blíž musí mít souhlas a pokud vím je tam podmínka že nebude uplatňovat škodu na vlastníkovi. stavby nepodléhající stavebnímu povolení si umísťujete na vlastní triko (a určitě s vědomím... celý příspěvek >
Zahradní traktor se sběracím košem do těžšího terénu - existuje?, 29.11.2009
vzadu kanzaki K574, vpředu některý z typu KXH. HH
Čím čistit karburátor?, 11.11.2009
no vidíte, a my blázni v servisech to rozebíráme a čistíme ultrazvukem :-D HH
Mazání lišty řetězové pily, 8.11.2009
mno, když to vezmete do důsledků, kolik ropných produktů bylo asi spotřebováno (spáleno) na výrobu toho eko oleje? (a samo byznys pro výrobce a pěstitele) rostlinný olej má nižší mazivost, hlavně při vyšších teplotách, což sebou nese vyšší opotřebení... celý příspěvek >
Kde koupit řetězku na Stihl 018?, 27.10.2009
řetězka je stejná s modely 210 - 250, objednací číslo je 11236402073 doporučená cena je 443kč bez DPH HH
Zimování jezírka, 26.10.2009
Řeším tento problém a to zimování okrasných ryb. Mám originál koi kapry z Japonska, jesetery a veslonose. Zimovat budou v jezírku cca 5 m3 (hluboké 140 cm) ve skleníku, který sice není vytápěný (jen temperovaný ve velkých mrazech el. ohřívačem).... celý příspěvek >
Plotostřih, 21.10.2009
záruka na opravy je 3 měsíce HH
Problém s motorom DOV, 6.10.2009
zkuste sundat koncovku svíčky a připojit kabel přímo na svíčku, pokud bez problémů nastartuje je koncovka vadná, pokud stále nenastartuje tak bych problém hledal ve funkci (či spíše nefunkčnosti) automatického sytiče.
Systém čištění vzduchu, 28.9.2009
Stihl 362 nahrazuje model 361, hlavním důvodem je jako obvykle ekologie, respektive zpřísnění emisních norem od příštího roku pro motory nad 50ccm
Náhradní chassis na motorovou rotační sekačku, 2.8.2009
určitě dá, motor díky unifikované přírubě připevníte do šasi kteréhokoli výrobce, což se nedá říct o ostatních komponentech (kolečka, držadlo...) nejprve si zjistěte výrobce a typ sekačky (ne motoru) a kontaktujte zastoupení dané značky
Jezírko - co dělat v případě dlouhodobějšího výpadku el. proudu?, 31.7.2009
Dobrý den, všem děkuji za cenné rady. To s tím autem by bylo fajn, ale vzhledem k umístění jezírka, to je bohužel neproveditelné, tedy aspoň pro nás. Ale jinak dobrý nápad. O kyslíkových tabletách jsem něco slyšela, takže si je určitě opatřím a... celý příspěvek >
Jezírko - co dělat v případě dlouhodobějšího výpadku el. proudu?, 27.7.2009
Dobrý den, již jsem zde parkrát žádala o radu. Mám v zimní zahradě malé jezírko)5 m3) s koi kapry a 2 jesetery, pak ještě malinké jezírko plastové, kde mám pár karásků a dva malinké jesetery (až povyrostou tak je dám do toho jezírka většího) a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika