Příspěvky uživatele - 143.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
stará zahrada, 13.6.2007
Ten řetěz, to bylo znamení, pane Vysloužile Kolik takových znamení poslechneme, ne to vůbec všimneme...? Juraj Kafka
vrtule třešńová, 9.6.2007
také do Burlatu toho mnoho nestihnou naklást, a už je to polochrupka.
Oskeruše, mišpule, 20.4.2007
Dobrý den, máte zkušenosti s roubováním jeřábu oskeruše na vhodné podnože? Lze dát i na hrušňové pláně? Zkouším to na hrušňové pláně, jeřáb obecný a hloh. Výsledky budou až další rok. Mišpuli jsem zkoušel naroubovat kopulací na jeřáb obecný a hloh.... celý příspěvek >
Kdouloň - roubování, 20.4.2007
Dobrý den, sice kdoule neni zrovna drobné ovoce, ale spíš rarita. Chtěl bych se zeptat na co ušlechtilé odrůdy Kdouloně roubovat, když nenám k dispozici planou Kdouloň? Zkouším jeřáb a hloh. Máte někdo zkušenosti? Co třeba mišpule? Nebo hrušeň... celý příspěvek >
Višeň, 19.4.2007
Já si nemohu na Favorit stěžovat v Lednickém školním sadu plodí dostatečně a plody jsou nejlepší z višní. Jedná se o sladkovišeň. Fanal mi nepřipadl jako chutný, morela je kyselá, vhodná tak do rumu. Ale plodí více to je fakt. Ale Favorit je můj... celý příspěvek >
Řechtáč soudkovitý, 19.4.2007
Já si na toto jablko nemohu stěžovat, neb jsem nepoznal lepší zatím. Poznal - dezert, galu, bohemii...Ale z  těch co mám  z těch starších jsem nepoznal. Pravda je to kyselejší jablko, ale má specifické aroma i příchuť, slupka je pevná... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 15.3.2007
Zdravím, jen připojím lokality jmenovaných odrůd. Dezert, goldBohemia, Vista Bela, Gala, Čistecké lahůdkové podmínky Lednice na Moravě. Hornokrajský malináč Jičínsko. Starkrimson, Spartan sady Chelčice na Protivínsku. Doma (Blatensko 500 mnm) máme... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika