Příspěvky uživatele - 84.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lignohumát, 17.3.2010
Měla jsem doma starou láhev Lignohumátu, ještě starý design, když se začal dovážet z Ruska a můj známý, tehdy distributor mi ji prodal s tím, že je to hrozná bomba. Pozapoměla jsem na ni, minulé jaro jsem ji vyhrabala kdesi v kůlně a... celý příspěvek >
Poznáte stromek?, 12.3.2010
Na fotce nejsou dobře vidět listy, ale není to náhodou některý z japonských javorů, třeba dlanitolistý?
Stříhání tůjí, 12.3.2010
Dobrý den, dvě 25 let staré tůje, výška asi 7 metrů, obrostlé od země, jsem před třemi lety nechala radikálně sejmout na výšku cca 2 metry, oholila větve i odspodu, takže vznikla kulovitá koruna na kmeni. Nejdříve byly tůje samozřejmě lehce... celý příspěvek >
Stříhání tůjí, 12.3.2010
Mám zkušenost od známých, že tůje vydrží opravdu mnoho. Krátili asi 5 metrový živý plot radikálně motorovou pilou cca o dva metry, kmeny už byly silné a stromy nahoře zase krásně obrostly, takže vše přežily v pohodě.
Pokojový cypřišek a uchování přes zimu, 12.3.2010
Dobrý den, pokojový cypřiš nijak nepřezimuji, je celou zimu v teple v pokoji na jižním okně a daří se mu skvěle. Vaše rostlina začala zřejmě chřadnout přeschnutím, průvanem nebo je z jedné strany spálená od slunce. Zkuste ostříhat celý stromek o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika