Příspěvky uživatele - 19.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 16.3.2010
Až nakoupíte a zasadíte nezapomeněte dát foto.Hezký večer.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 16.3.2010
Ahojky Hanči, moc,moc přeji krásný večer.Tak já to vyzradím, ať můžete někomu udělat radost s nově vypěstovanou rostlinkou.Nebyl to můj nápad, to přiznávám, kaktusek dostal manžel k svátku.V květináčku byl písek a spodek lovečáku zabalený ve folii a... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 16.3.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den Jani, málem jsem to mezi těma pilama a stříháním stromků přehlédla.Krásně vám to kvete.Moc se mi líbí ta modrá Tořivka.Hezký večer.
Založení skalky před plotem - východní strana z kopce, 16.3.2010
Dobrý den, z vlastní zkušenosti - nedělejte to!!Hlavně pokud je místo kde chcete skalku udělat hodně frekventované.Mám něco podobného před domem, ale bohužel i autobusovou zastávku a když po poledni z autobusů vyběhnou školáci, nic je nezastaví, ani... celý příspěvek >
Zakrytí okrajů jezírka, 15.3.2010 Obsahuje fotku
Taky jsem se na to koukla a nezdá se mi to.Nevím, asi jen v nouzi nejvyšší.Liduško, asi dejte raději ty kameny i když to bude trvat trochu déle, pak se vám na nich bude třeba vyhřívat krásná užovka.Hezký den.
Česnek teď na jaře?, 15.3.2010
Ahojky Honzo, taky letos poprvé sázím česnek a tak jsem se do toho včera pustila, vítr pěkně fučel, ale je to ho to vé!!!Čajík s kapkou slivovice zahřál.Jen dnes po ránu mě tak trochu opustil humor, když jsem viděla tu sněhovou nadílku.Snad to... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 15.3.2010 Obsahuje fotku
Včera jsem konečně sundala z oken pozůstatky Vánoční zeleně a udělala si jarní truhlíky.Prozatím to pro živé kytky není to pravé ořechové a tak umělotinky na chvíli zaskočí.A hups, do rána zapadáno takovým tím cosi ,na co se už asi nikdo z nás... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 15.3.2010
Ahojky všem, Žanet,přeji brzké uzdravení!!!Budete to potřebovat.Odpočívejte a nabírejte síly.To jaro snad už musí konečně přijít. Mílo, já doufám, že podrazí.Ještě jsem to tak důkladně neprohlížela, ale věřím.Přec mi nemůžou pomrznout všechny čtyři... celý příspěvek >
Amarylis, 13.3.2010
Magdi, moc hezký.Pěkně Vám to kvete.Já už taky čekám na poslední dva opozdilce, snad už příští týden.Tomu jaru to bude asi trvat déle, co?Hezký večer.
První vlastní výsev rajčat, 13.3.2010
Tak koukám že tu blb..nás dělá víc.Moje maminka kdysi zahradničila a nikdy nemluvila o sprášení, ale vždy jen o tom, že se rostliny o sebe opřou a nepadají k zemi pod tíhou plodů.Amy(oblíbená to odrůda) a jiné.Letos jsem teda dvě odrůdy, které mám... celý příspěvek >
Rhipsalis - začíná kvést, 13.3.2010
To je milé, děkuji.Já už na to taky přišla, že se s ním může pohnout a nic se nestane.Kaktus jako takový nemám ani jeden a nikdy jsem nepěstovala, krom toho Vánočního.Toto byl dárek, ale mám z něj radost, krásně se rozrůstá a když i vykvetl, tak se... celý příspěvek >
Anturie - Co to může být?, 11.3.2010
Mě se při přesazování jeden kmínek odlomil a kořínky měl, dala jsem ho stranou, jenže při úklidovém zápalu jsem ho shrábla i se starou zeminou a vyhodila, až později jsem jej jaksi postrádala, ale to už bylo pozdě.V kompostéru bylo zrovna tak na dně... celý příspěvek >
Pěstování ředkviček, 11.3.2010
Zdravím, u nás se saďá i torek a torkyňa.Taktéž JM.Hezký den.
Okrasné záhony pro inspiraci, pochlubte se fotkami, 11.3.2010
Ahojky děvčata, dejte si tady na zahradě do vyhledávače - pochlubte se svojí zahrádkou - je tam toho spousta.Hezký den.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 11.3.2010
Ahojky Mílo, úplně souhlasím s tou poslední větou.Včera jsem šmejdila po zahradě i když fučel pěkný vítr a dělala si plány na dnešek, ale ouha, ráno a to jistě neuhádnete co padalo z nebes... SNÍŽEK...Tak zas nic.Jen jsem zjistila, že mi ušatí... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika