Příspěvky uživatele - 147.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Solarni odpuzovac krtku, 9.3.2010
No, řekl bych to asi takhle: Ať jsem plašil, čím jsem plašil, výsledný efekt byl vždy skoro stejný. Buď byl krtinec 20 cm od plašiče, nebo v nejlepším případě tak 2 m. Máme dost známých a ti si taky kupovali různé plašiče, po přečtených příspěvcích -... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 7.3.2010
Jak jsem slíbil, tak tedy píšu, jak jsem dopad. V záchvatu už čirého zoufalství jsem koupil pastičku Farila z OBI. Jako na první pohled jsem si říkal - Kus drátu, no to jsem zvědavý?!? Dle rad zde napsaných výše jsem vše nastavoval v rukavicích (není... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 25.2.2010
Sníh slezl a mě slezly i vlasy z hlavy!!! Loni vymazlený trávníček se změnil ve vybombardovaný Kolín (soused vedle začal stavět barák a ti černí zmetci v kalhotkách a s lopatičkama se snad přestěhovali k nám)! S krtkem uz bojuju 2 roky, převážně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika