Příspěvky uživatele - 158.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak množit thuje, 6.4.2010
Větvičky se musí odtrhávat aby zůstala patka v té je nejvíce živin zasadit do písku a nechat zakořenit.Větvičky se musí odtrhávat před rozpučením na jaře pak správně zakoření, takto si pěstuji stromky již 5 let a uspěšně.
Salát Little gem, 18.2.2010
Jaké druhy salátů pěstujete? Znáte "little gem"? Je možné si u nás zakoupit osivo? Zatím hledám marně..
Založení zeleninové zahrádky, 18.2.2010
... mi z toho jde hlava kolem... raději už budu končit :-). Mějtě se tu všichni moc fajn.
Založení zeleninové zahrádky, 18.2.2010
Martine děkuju. No jo, jsem úplný začátečník, tak se ptám i na věci, které jsou ostatním jasné. Na netu jsem toho pročetla už tolik, že jsem z toho jde hlava kolem :-). Nějakou tu knihu si určitě pořídím..
Založení zeleninové zahrádky, 18.2.2010
Dík moc :-). Můžete mi, prosím, ještě vysvětlit, co to znamená "pěstování v I., II., III. trati"? Děkuji za dopověď
Založení zeleninové zahrádky, 18.2.2010
Děkuji za odpověď. Co se hnojení týče... koňský nebo kravský hnůj asi používat nemám, že? Pokud ano, jak hluboko do země se má zapracovat?
Založení zeleninové zahrádky, 17.2.2010
Dobrý den. Rozhodla jsem se pro pěstování vlastní zeleniny (nic zvláštního, mrkev, ředkvičky..) a ráda bych Vás požádala o radu, jak založit zahrádku. Mám k dispozici "kus louky" na které se zřejmě nikdy nic nepěstovalo... Jak začít? Zatím... celý příspěvek >
Sněhová fréza, 28.11.2009
Prosím majitele frézy Eihell Royal 55 o rozměr a typ zubového řemínku.Všem děkuji.  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika