Příspěvky uživatele - 146.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýně - květy, 18.8.2010
Zdravím, mám Hokaidó a upadávají mi květy-jak kdyby je někdo ustříhl nůžkama.Poradí někdo co s tím-kdo je pachatel a jak na něj?))Díky
Začátečník - plánek úlu, 12.3.2010
Díky všem, nějak to tedy spáchám)))
Začátečník - plánek úlu, 9.3.2010
Můžete mi někdo poradit, nějaký odkaz na plánek úlu?A nějakou dobrou radu do začátku?)))
Očka, 1.3.2010
Prozradí mi někdo, co znamená u oček-stupe'n množení C, zdravotní tžída VF nebo VT Díky
Semena, 18.2.2010
Máte někdo zkušenosti s klíčivostí semen od f.AEV-VS Praha?Nebo víte o nějaké dobré firmě?
Vysokokmeny, 16.2.2010
Díky všem, už jsem trochu v obraze...
Vysokokmeny, 16.2.2010
Potřebuju vysázet jabloně do CHKO a tam požadují vysokokmeny, takže mladé stromky
Vodní rostliny, 2.2.2010
Poradí někdo, které rostliny čistí vodu nejvíce?Mám větší přírodní jezírko bez proudu a potřeboval bych ho osadit a nevím čím.Hloubka pro rostliny je od 1.5m /cca8m2/ do 30-50cm  /20-30m2 plocha k osázení/
Jaké plemeno, 19.1.2010
Poradí mi někdo jaké plemeno bych měl použít pro spásání trávy?Jde mi o to, že nechci vlnu potřebuji spásat asi 1,5ha a zda se mi ovce neotráví, jelikož je tam dost bršlice, bolehlavu.Ovce by měli být celoročně venku v trochu otevřeném malém ovčíně
Štěrk místo kačírku, 14.9.2009
Já měl na mysli, jestli se mi rostliny ujmou.Mám folii1.5mm na ní 500 geotextolii a chci dát asi 40cm hrubšího štěrku-čedič. cca 5-10cm.Ryby tam mít nebudu je to v přírodě bez el.energie
Štěrk místo kačírku, 13.9.2009
Máte někdo zkušenost s pěstováním vodních rostlin ve štěrku místo v kačírku?Kačírek je od nás daleko štěrk blízko:-)...
modrá skalice, 27.6.2008
Už jsou opálené, v místě které půjde do země
modrá skalice, 27.6.2008
Můžete mi někdo poradit jakým poměrem se ředí modrá skalice?Chci roztokem napouštět kůly, které budou v kontaktu s půdou.Nebo pokud někdo ví o firmě, která provádí tlakovou impregnaci v okolí Jablonce n/N, Liberce.Děkuji
Habr - vysadba - pomoc, 21.6.2007
Rozkaz :-))
Habr - vysadba - pomoc, 16.6.2007
A kde je ho hodně? Taky bych potřeboval pár desítek sazenic. Jsem z Jabvlonecka n/N
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika