Příspěvky uživatele - 65.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak naložit maso na uzení, 3.11.2011
Úplně nasucho maso nebude, Nasolené pustí šťávu, která vyplní vzduchové mezery. Sám se ale kloním k nasolení 2 - 3 dny nasucho a pak zalit lákem.
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 3.11.2011
Kubáček prodává obě Wiliamsky za 90, 100, 110 podle zvoleného tvaru, prodejstromků.cz obě barevné verze za 130 Kč , Fytos za 100 - 140 Kč. , atd.  Stromek za 200 je předražený,  žádný výprodej..
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 3.11.2011
Výprodej a 200 Kč?  Nechci slevu zadarmo  
Ktory orech vybrat, 3.11.2011
Pěl jsem na Mars dosud samou chválu - hlavně na jeho pozdní kvetení a odolnost vůči mrazu. Poslední 2 roky ale neobstál. Loni zmrzl v pupenech, letos až když vykvetl,     Co Vám na tom ořechu tak nechutná? A podle čeho jste si jistý,... celý příspěvek >
Neznámé hrušky I, 3.11.2011
Tvarem a vybarvením tato hruška připomíná Charneuzskou. Ta se nejlíp pozná podle typického tvaru stromu
Boscova lahvice a Salisbury, 3.11.2011
Tak,  jako Boscova z dobré polohy Amfora aromatická není.
Boscova lahvice a Salisbury, 2.11.2011
Ano, kupodivu obě odrůdy prospívají lépe než Boscova. Přiznám se, že už několik let hrušky neskladuju. Ty zimní špatně dozrávají a po uskladnění buď chutnají jako řepa, nebo naráz bez varování zhniličkovatí (Madame Verté). Konference je super,... celý příspěvek >
Boscova lahvice a Salisbury, 2.11.2011
Z dobrých podmínek je Boscova skutečně nedostižná. Z horších je to......horší.   Salisburyho jsem nezkoušel. Jako náhražku Boscovy (vzhledem i trochu chutí) mám Vienskou a Vilu 
Přestávky při uzení, 2.11.2011
Jednou jsem to udělal, maso mi přes noc v postupně vychládající (zděné) udírně dost vyschlo a výsledek uzení byl poněkud horší.  Jak by se zachovalo třeba v plechové udírně, která rychle vychladne, to nevím.
Sladká jablka, 1.11.2011
U některých odrůd uskladnění ne zcela zralých plodů trvanlivost prodlouží - Spartan, Melodie, Smiřické není dobré nechat zcela vyzrát. Naopak jiné to vyžadují - Golden D. nebo právě Zvonkové.  To jsou odrůdy, které v chladnějších polohách zcela... celý příspěvek >
Pomologie nových odrůd jabloní, 1.11.2011
Názory nejsou nestranné, ani nemohou být. Každý má v oblibě něco jiného. Je to jako byste chtěl získat nestranný názor,  který fotbalový klub nejlíp hraje, které jídlo je nejchutnější, která herečka nejvíc sexy, které město nejkrásnější,... celý příspěvek >
Listy ořešáku do kompostu?, 1.11.2011
Kdysi dávno jsem si pochvaloval starému sousedovi, jak dobré je listí z jírovce - koňského kaštanu, že stačí jednou zapršet,  a zbudou jen řapíky. Naopak bukové listí je po týdnech stále celé, jen černé a lesklé. Zkušený soused opáčil,... celý příspěvek >
Dotaz na "oranžové potomky" Mr. Coxe, 1.11.2011
Coxova reneta = Cox's Orange Pippin ano, to jsou synonyma. Coxovka má ještě pár mutací (Cherry Cox, Crimson Cox), které se ali liší od té původní jen málo Kidd's Orange Red je až potomek coxovky, jo?  Ano, Kids je křížencem Coxovky a Deliouse... celý příspěvek >
Problém se zelím, 1.11.2011
Igelit na zelí nedávám, ale nemyslím, že by nějak škodil. Odchodu plynů nebrání, někdo kvasí zelí přímo v PE pytlích,  ostatně kysané zelí se dodnes prodává v plastových sáčcích.
Listy ořešáku do kompostu?, 1.11.2011
Zajímalo by mě, jakéže konkrétní škodlivé, resp. růst brzdící látky ořechové listí obsahuje. Předpokládám, že jako většina přirozených organických sloučenin budou biologicky rozložitelné.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika