Příspěvky uživatele - 37.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přípravek proti mšicím, 19.4.2011
Dobrý den postřik proti mšicim se má aplikovat před květem, při květu nebo po něm? Děkuji Jarda
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 1.2.2010
Chtěl bych se zeptat, jak jsi vyřešil ten žhavič. Já scháněl nějaký adaptér, ale mají pouze pro motory s vývrtem 90 mm, se šroubením 12mm, v těch našich TJčkách je ale 8 mm. Jde o zajímavé řešení. Luboš
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 1.2.2010 Obsahuje fotku
Já startuji tak, že vyšroubuji v hlavě šroub(držák doutnáku), plyn dám naplno(včetně pootočení blok.plechu na čerpadlu), protočím klikou až uslyším vrzání trysky a pak dám nad píst tak 3ml oleje a zašroubuju. V zimě používám start.vozík co jsem si... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 30.1.2010 Obsahuje fotku
Pro zajímavost připojuji foto TJ 6,5 s radlicí na sníh. Dnes jsem s tím odhrnoval a jde to super. Původně je to radlice na MF70 a já ji poupravil na TJčko a navíc pojistil i bočními napínaky, něoco jako 3 body u traktoru. Vložte i své stroje pro... celý příspěvek >
MF 70, 26.7.2009
Nejde, je tam jiný průměr hřídele a té trubky k nasazení. Mám souseda který má Vari, já mám MF 70, tak jsme to porovnávali. Ahoj.
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 21.7.2009
Já mám zahradu 2500 m2, ale sekám běžně ještě jiné louky kvůli senu, taky kolem 2000 m2, většinou pod 5000 m2 nejdu, používám MF 70 a jde to super, když jsou žabky na liště ostré, tak za 1 hod stihnu pohodlně kolem těch 2000 m2. Na tu plochu si... celý příspěvek >
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 15.7.2009
Musím se připojit k pochvale stroje, já s ním jsem taky spokojen, ten píst to bylo dědictví po původním majiteli, ale co chceš koupit za 3.000 Kč, dal jsem si ji dohromady a teď je OK. Jak jsem psal o tom vypadlým filtru, nedalo mě to a sundal jsem... celý příspěvek >
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 13.7.2009
S tou vypojenou hadicí jsem nasekal tak 30x 30 m, víc ne, moje ročně poseká tak 2x 3000 m2, takže taky není moc v provozu, seno a dřevo vozím s TJ 6,5, takže ji mám čistě na sekání a v zimě s ní občas protáhnu cestu(mám k ní pluih)
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 13.7.2009
Taky dávám olej v poměru 1:40, teď používám olej Mogul TSF(modrý), sekačku jsem koupil jako starší, rok výroby 1973, nevím, ale asi šlo o původní píst, já dával spíš víc oleje než míň, ale opravář zem. strojů mě řekl, že se s tím již setkal a že to... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 13.7.2009
Nebyl jsem přihlášen, psal jsem to já, připojím ještě foto
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 13.7.2009
Tak jsem dodělal ten startér a je to super, už jsem s tím stratoval a ty otáčky vůbec nevadí. Pro všechny je lepší nejdřív protočit motor tak dlouho až začne vrzat tryska a pak spustit, tím vozíkem je to otázka nekolika sekund.
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 13.7.2009 Obsahuje fotku
To víš, s generálkou jsem si dal práce, tak mám blbej pocit, ale jak jsem na to přišel, vrátil jsem tam tu hadici a jede to OK, jako raritu přikládám foto toho válce co s tím dokázal udělat ten olej M2T
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 13.7.2009
Vlastním MF 70, dvoutaktní motor Jikov. Loni jsem nechal udělat výbrus a generálku motoru, takže po zajetí teď jezdí a startuje super. Došlo totiž k tomu, že používáním oleje M2T se usadil karbon a ten ve válci a pístu udělal rýhy jak po hrábích.... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 30.6.2009
Tak jsem dal dohromady ten startovací vozík, použil jsem náhonovou kloubovou hřídel ze sekačky s řemenicemi a nechal vysostružit střední kolík k nasazení jako u kliky, ale mám to udělaný natvrdo bez spojky. Ještě jsem to nestačil vyzkoušet, má někdo... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 13.5.2009
Já o ní původně taky uvažoval, ale pak jsem přišel na to TJ 6,5, tak jsem pořídil tento stroj, ale s PF kou si myslím taky neprohloupíš. Všichni co čtete toto fórum, stalo se Vám někdy, že motor u TJ čka dostal zpětný chod. mě se to stalo včera, byl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika