Příspěvky uživatele - 159.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá květina, 17.5.2010
Dobrý večer Vám všem, co jste pátrali!!!Velmi děkuji za vyřešení záhady:-).Kvetinku dostala známá bez jakýchkoli instrukcí a štítku, tak jsme rády, že jste nám tím pomohli.Brasica1...fakt skvělý výsledek... díky moc s pozdravem P.
Neznámá květina, 15.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, neznáte prosím někdo tuto rostlinku?
Jeseni, 8.5.2010
Dobrý den.V mém jezírku mám 7 jesenu.Jezírko má obsah 15 000 litru.Naprostou většinu dne se drží u hladiny.Neunavně krouží dokola a hledají co sezobnou.Pokud se ukáži na břehu, tak se přiženou hned ke mě a čekají co dostanou.Až po nich připlují... celý příspěvek >
Zkušenosti s filtrací, 6.5.2010
Dobrý den.Uvažuji o koupi nové filtrace.Váhám, zda koupit tlakovou nebo obyčejnou.Zaujal mě filtr jezerní Super Maxi.Má s ním někdo zkušenost?Jezirko mám 15 krychlových metru a v něm 20 kusu ryb.Ne Koi kapry.I když uvažuji o zakoupení 3-4... celý příspěvek >
UV lampa, 29.4.2010
Dobry den.Z duvodu zelené vody uvažuji o koupi UV lampy.Přemýšlím o koupi Atman 36W.Jezirko má obsah 11 m.Ryb je zhruba 25.Karas+Jesen.Pomuže mi taková lampa?
Stačí křovinořez Solo 109 B nebo něco silnějšího?, 26.4.2010
Zdravím, řešil jsem stejný problém a nakonac jsem zvolil model L.Podle mě na dosekávání kolem plotu a stromků po sekačce je vhodnější kruhová rukojeť.Řidítka jsou vhodnější na sekání větší plochy.
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 13.4.2010
Dobrý den.Kam umístit čerpadlo, které bude vodu tlačit do filtru a potučku?Do nejhlubšího místa?Nebude jezírko pořad jakoby zakalené?Není lepší ho dát na okraj, aby si voda jako by sedla.
Zelena voda v jezírku, 28.3.2010
Škoda, že jste se neregistroval.Ty fotky bych rád viděl.A určitě bych nebyl sám.
UV lampa, 27.3.2010
Dobrý den.Zakoupil jsem před rokem filtrační set MLF 7000/UVC 11.Součastí je UV lampa s označenim na plastu UVC 11,Type 16 14, TC-S.Vyrobce lampy je podle udaje prodejce Oase.Bohužel mi při čištění upadla křemíková trubice.Prodejce nevede trubice... celý příspěvek >
Zelena voda v jezírku, 27.3.2010
Ještě dotaz k té PH.příčinou muže byt co?Mnoho ryb, málo rostlin?Ted na jaře jsem jezirko čistil.Pul vody z vodovodu a pul z vrtu z hloubky 10 m.ted po tydnu už začína voda zelenat.
Zelena voda v jezírku, 27.3.2010
Zapoměl jsem dodat, že jde podle prodejce o lampu vyroby Oase.
Zelena voda v jezírku, 27.3.2010
Dobry den.Mám doma filtrační set s označenim MLF7000/UVC 11.Podařilo se mi bohužel rozbit křemíkovou trubice v UV.Nová zařivka není problém.Ale ta trubice.Na označení UV lampy je UVC11,Type 16 14,TC-S.tak se chci zeptat, jaky typ trubice... celý příspěvek >
Zelena voda v jezírku, 26.3.2010
Ještě bych se chtěl zeptat, kolik má mít PH voda v jezirku.A čím vyšší PH, tim větší pravděpodobnost řasy+zelené vody?Když hodím do vody např.rašelinu, nebo použiji tablety, pujde PH nahoru nebo dolu?Děkuji za odpověd
Zelena voda v jezírku, 24.3.2010
Děkuji za odpověd.Taky jsem si myslel, že filtr nebude mít dostatečnou učinost.Chtěl bych Vás poprosit o doporučení typu fitru.Podle příspěvku od Vás zde na foru, bych řekl, že se vyznáte.Tak dám na Vás.Děkuji
Zelena voda v jezírku, 23.3.2010
Dobrý den.Mám jezírko o objemu 7000l.Rybí osadka je 10 karasu(10-15 cm)+5 jesenu(15-20 cm).Zakoupil jsem filtrační set pro jezirka o 7000 l objemu.Nápln filtru:2 molitany, hruby a jemný, lavové kameny a plastové segmenty.Součástí setu je i UV... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika