Příspěvky uživatele - 78.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakalená slivovice, 26.1.2010
Ano teplota chladiče má vliv a zásadní, chemicky to vysvětlit neumím, ale skuste držet teplotu třeba na 10 st a nebude se vám kalit ani při dokapu 20 %, jako k pití už to jasně není, proto píšu SKUSTE
Zakalená slivovice, 26.1.2010
7 litrů za hodinu u 70l kotle??? ty vogo tak to je vyhnané fest rychle, a že se to kalí se nedivím, zajímalo by mně jaký máte průměr lihové trubky a velikost chladiče, mi by z toho při takovém ohřevu tekla kořalka asi 40 stupňů teplá a vlastně ani... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 26.1.2010
reakce na "já palím asi sedm let" 60 litů lutru tj asi 60 l 15% etanolu, budeme počítat-30l 30% 15 l 60% tedy může to být i víc a míň,ale podle mně špatně chytáte konec.doporučuji při koncentraci kolem 50% vytáhnout lihoměr a místo něj dát... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika