Příspěvky uživatele - 64.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krmítko pro ptáčky, 28.1.2010
Minulou sobotu sem zrovna nechal pětistovku v ZZNku za semena pro opeřence. A to sem si na podzim myslel, kolik že sem toho na těch polích nenaloupil. Sypu jim to na zahradě a ta moja na ten cirkus kouká klidne hodinu. Narušujema tím sice přirozený... celý příspěvek >
Chci si koupit sekačku, prosím poraďte, 28.1.2010
První věc je otázka předpoklátané investice, druhá možnosti uskladnění, třetí otázka možnosti manipulace. Osobně se domnívám, ze na pozemku o výměře kterou uvádí tazatelka by byla mnohem výhodněljší sekačka se spalovacím motorem. Pokud je zahrada byť... celý příspěvek >
Použití Jiaogulanu, 25.1.2010
 beru to, otevřel jsem asi okno s reklamou. Omluva všem j.c.
Použití Jiaogulanu, 25.1.2010
Vlastní zkušenost mám jen takovou, že se s touto rostlinou se setkáváme v hojné míře na severu Německa na Rujáně, kam jezdíme serfovat. Roste to na pobřeží v podobě neproniknutelného houští dosahující 3 až 4 metrové výšky a na podzim v době dozrávání... celý příspěvek >
Pila Aram-Trade-Tools, 22.1.2010
co se týká pil a jejich použití v praxi jsem jen obyčejnej hobík, ale s radostí a chutí si dělám něco dřeva do krbovek a na gril. popř složim něco na zahradě. práce s pilou mě těší a baví. Díky diskuzním příspěvkům pánů J.S.. Radek B a dalších, jsem... celý příspěvek >
Korková zátka, 22.1.2010
Po nalahvování a zašpuntování korkem dávám přes přechod hrdlo - zátka 3 - 4 oviny elektrikářskou vulkanizační páskou. Velmi dobře přilne, slušně vypadá a hlavně skvěle utěsní. Běžně k dostání v Horn a Bau marketech. j.c.
Zakalená slivovice, 15.1.2010
Za tu roky co pálím v pálenici jsem zakalení destilátu tak jak vyšel z palírny nikdy nepozoroval. Pokud jsem naředění na požadované stupně nechal na paliči. taky se nic nekalilo. V pálenici se k doředění používá zpravidla destilovaná voda která... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika