Příspěvky uživatele - 239.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký levný křovinořez?, 1.6.2010
Tvrdit, že sečení kosou je rychlejší než křovákem je nesmysl. Před léty u souseda sekli 2 chlapi kosama a já sekl svým OM 746T. Po hodině se na mě jen závistivě dívali, kolik jsem toho měl posečeného. Sekl jsem trojramenným kotoučem, také na sušení... celý příspěvek >
Vyžínač TRim Mac SL - membrána do karburátoru, 28.5.2010
Na el. pilu McCulloch koupenou v OBI mi prodal ND díl prodejce Husqvarny.
Zátěž křovinořezu, 28.5.2010
Tak to já u OM 746T používám strunu cca do 30 cm délky trávy a nad 30 cm používám kotouč. Nechce se mi ho trápit na plný plyn do vysoké a husté trávy.
Sekání mokré trávy, 16.5.2010
U nás prší s krátkými přestávkami už druhý týden. Co jsem posekl sekačkou před dvěma týdny už dorostlo, něco vyššího jsem posekl minulý týden v sobotu před bouřkou křovákem a taky už to pomalu vidím na obyčejnou kosu., které mokro nevadí.
Křovinořez Oleo mac 746T - porucha, 13.5.2010
Včera večer jsem na tu zkopírovanou adresu napsal svůj problém - špatné startování studené 746T po 10 letech provozu. Automat mi potvrdil příjem dotazu a dnes po 13. hodině mám odpověď technika. S Mountfield nemám žádný problém.
Výběr zahradního traktoru, 10.5.2010
Pro 221.64 - nevěřím, že Honda travní traktor má plechovou přední nápravu.Honda bude určitě lépe sbírat mokrou trávu než AGS. Soused má AGS a stačí trochu mokrá tráva a tunel se ucpává. Nevím jaké nože má AGS - až budeme sekat trávu, podívám se na... celý příspěvek >
Křovinořez, poměr oleje v benzínu, 6.5.2010
Poměry oleje a benzínu jsou pro mnoho lidí problém. A bude hůř - demonstruje se proti maturitám z matematiky. My "starší" jsme z maturovali. Takže při poměru 1:50 je to u 1 litru benzínu 20 ml oleje.
Křovinořez Oleo mac 746T - porucha, 3.5.2010
Mají helpdesk - adresa je: servis.helpdesk@mountfield.cz
Jak okyselit vodu na borůvky, 2.5.2010
Pěstuji kanadské borůvky v rašelině a také mi po několika letech přestávaly růst a počet plodů se snižoval. Evidentně chřadly. Koupil jsem hnojivo na bázi rohoviny určené pro borůvky - krabice cca 75 Kč. A ejhle, rostliny začaly po prvním pohnojení... celý příspěvek >
Lignohumát - plíseň, 1.5.2010
Mám Lignohumát v oranžové 500 ml plastové láhvi. Stál v obchodě 150 Kč, poštovné přes intrernet ho prodraží. Je to koncentrát, výrobce v ČR. Koupil jsem ho na zkoušku. Fernet stojí cca 120 Kč v akci v Kauflandu. Takže to taková tragédie není zkusit... celý příspěvek >
Rajče Robin, 1.5.2010
Loni jsem měl Robin ve skleníku. Rostliny krásné, vysoké, silné, hodně plodů, ale plody moc velké - šlo to většinou do leča. Letos už raději Tornádo a Uragan.
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 28.4.2010
Na krtka kašlu. Nejhorší je hryzec. Ten dokáže sežrat kořeny jabloně 4 roky po výsadbě. Loni jsem koupil nějaký gel. Dával do děr, používal gumové rukavice - nic. Jabloň stejně podežral. Elektonické plašiče s vibracemi - účinek tak na 2 - 3 týdny a... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 26.4.2010
Koupit starý traktor 10 let nebo 20 let to už je odvaha. Otravovat se se starým opotřebovaným strojem to chce nervy a čas..Kromě výše uvedených značek jsou ještě např. ISEKI, ETESIA, KUBOTA i český WISCONSIN. Ty by podle ceny měly být pro... celý příspěvek >
Mazání řetězu při volnoběhu, 26.4.2010
Měl jsem pilu Partner 351 a olej z ní kapal, když motor běžel na volnoběh. Kapání oleje mi také vadilo.Pak jsem koupil další Partner, ale silnější motor a dělal totéž. Nelíbila se mi svým provedením a hned jsem ji vyměnil za Husqvarnu 340. U té je... celý příspěvek >
Husqvarna, 24.4.2010
Svařované rámy má celý sortiment GGP. Tedy i Honda. AGS má také svařovaný rám. V testech také doporučují svařovaný rám. Tak kde je vlastně pravda?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika