Příspěvky uživatele - 239.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktůrek - pomoc s výběrem ze tří, 23.4.2010
Nemyslete si, že dvojválec zvládá vysokou trávu hravě.Mám dvojválec 20HP a také jsem loni na konci května či začátkem června sekl už přerostlou trávu.Bylo to na 7. stupeň - 90 mm - nejvyšší možnou výšku sečení a přesto bylo poznat, že té trávy je už... celý příspěvek >
Hliníkový žebřík, 18.4.2010
I na hliníkovém žebříku se dá něco pokazit. Jeden žebřík jsem reklamoval, protože nefungoval v rozložení štafle.Měl pokřivené horní omezovače rozevření.Hodně záleží na síle hliníkového profilu a tím je určena i nosnost žebříku.Některé z marketu jsou... celý příspěvek >
Křovinořez Oleo mac 746T - porucha, 17.4.2010
Když už "radíte" tak je ale třeba dodat, že stroj musí každý rok na posezónní prohlídku. To samé je u Hondy. Mountfield má taky helpdesk, kde svůj problém můžete sdělit - napsat. Mají také centrální nebo oblastní servisy, když už to nejde... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek - pomoc s výběrem ze tří, 17.4.2010
Kupoval jsem loni na podzim preventivně náhradní nože po cca 400 Kč/kus na Castel Garden XT200HD (dvouválec BS 20 HP koupený v akci tehdy za cenu jednoválce 17,5 HP AGS). Pojezdový řemen na něj prý stojí 2.000 Kč a technici si stěžovali, že musí při... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek - pomoc s výběrem ze tří, 10.4.2010
AGS je dobrý - 17,5 HP má ho 4 roky soused. Stiga je podle plastů žlutý trochu pozměněný Castel Garden- mám ho 2 roky. Ten je také dobrý. Dost důležitá je blízkost servisu pro případ nějakých problémů i údržby.
Který skleník zvolit? V, 6.4.2010
Máme čtvrtou sezónu polykarbonátový skleník s hliníkovou konstrukcí, model oblouk od firmy Korbel. Přivezli ho smontovaný na přívěsu a jen ho připevnili k zemi. Po letošní zimě s množstvím sněhu a silnými větry je v pořádku. Už se o něj... celý příspěvek >
Zahradní robot - receptář, 15.3.2010
V Receptáři se opět včera objevila reklama na zahradní robot Mantis od dovozce z Ostravy. Asi jim ho lidé za cca 20.000 Kč moc nechtějí kupovat. Máte někdo s tímto výrobkem už nějaké zkušenosti? Je opravdu tak lepší, když je o cca 7.000 Kč dražší (i... celý příspěvek >
Lignohumát, 15.3.2010
Klasika. Vždy se najde někdo, kdo začne pochybovat, přestože vlastní zkušenost s tím nemá a nebo nedodrží podmínky návodu. Já se Lignohumát pokusím vyzkoušet letos. Za 100 - 150 Kč /500 ml to není zas tak velká položka např. jako litry benzínu... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 11.3.2010
Ty notebooky zas tak hrozné nebyly.Měli jsme jeden kousek v práci na instalaci dalšího softu a jediná jeho nevýhoda byla, že neměl žádnou mechaniku.
Motorová pila Partner, 19.2.2010
Je pravda, že pily Partner už nejsou co dříve. Měl jsem od roku 1999 Partner 351 až do roku 2007. Na takové příležitostné řezání ovocných stromů byla dobrá. Pak jsem chtěl silnější motor a koupil zase Partner. Ten jsem nakonec po dvou dnech vrátil,... celý příspěvek >
Sekacku R 434 GGP SV (Mountfield) nebo MTD P 46 B, 14.2.2010
Přejel jsem elektrickou sekačkou TD 480 pařez. Nůž ohnutý. Dal jsem nový, pustím sekačku - vibrace. Říkám si, asi ohnutá hřídel.. Sousedovi se to také stalo, ale sekačku rozebral. A pak mi řekl, ať to udělám taky. Našel jsem tak povolené 4 šrouby v... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 14.2.2010
Není těch úprav na "dobrou frézu" nějak moc? Kdyby to nebyla Husqvarna, tak byste tady řvali nadávkami o šmejdech apod.
Sekacku R 434 GGP SV (Mountfield) nebo MTD P 46 B, 12.2.2010
Na podzim jsem debatoval s technikem z Mountfieldu a sám mi říkal, že motory GGP - n e b r a t. Kolega v práci sekačku s tímto motorem po cca 3 měsících a 2 reklamacích vrátil do Mountfieldu a vrátili mu bez problémů peníze.
Motorová pila Oleo-mac, 9.2.2010
Všichni co nadávají na Oleo-Mac mají levé ručičky, nečtou a nedodržují návod na obsluhu stroje - viz diskuze o olejích do dvoutaktů. Experimentují a pak si myslí, že servis v Mountfieldu to nepozná. Jestli je Mountfield největší prodejce zahradní... celý příspěvek >
Pěstování sazenic rajč a paprik pod zářivkou, 6.2.2010
Jako akvarista jsem používal normální zářivku a rostliny mi rostly dobře, dokonce mi i některé pod sklem kvetly. Mezi zářivkami byly tehdy rozdíly v barvě světla poznatelné snad jen okem. Lépe se osvědčily ty zářivky, které svítily do žluté barvy.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika