Příspěvky uživatele - 29.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kalvados ako na to?, 7.1.2010
Pro zajímavost a k určité opatrnosti sděluji, že metanol je chutnější než etanol.  Uvádím to proto, že neovlivňuje negativně chuť destilátu a ani ho v něm nepoznáte. Tudíž úkap, v kterém je silně obsažen, krom jiných hnusných látek, bych... celý příspěvek >
Rajcata a Papriky, 6.1.2010 Obsahuje fotku
Vidím, že budeme spoléhat více na mezilidské vztahy, abychom vyloučili banky z našich potřeb. Nakonec stejně kupujeme zajíce v pytli. Nic nevíme o chuti, odolnosti proti chorobám... Loni se mi osvědčila odrůda Orfea. Vzhledově krásná račata se... celý příspěvek >
Rajcata a Papriky, 5.1.2010
Zkuste se podívat také na irinas-tomaten.de   
Ztráta vody ve žlabku zelaku, 3.1.2010
Ještě bych dodal, že pokles hladiny láku bude způsoben únikem bublinek CO2. Původní množství láku se jakoby snížilo zaujmutím těchto prostůrků. Také něco vody asi spotřeboval kvasný proces.
Zakalená slivovice, 3.1.2010
Zkuste smíchat pro zkoušku trochu z předku alkoholu, z tak zvaného jádra, s tím, co se začíná kalit - to je z části blížící se dokapu.  Je to obsahem etanolu. S klesajícím obsahem etanolu ve vodě, klesá možnost rozpustnosti doprovodných látek... celý příspěvek >
Kapia, odrody a sposob pestovania, 3.1.2010 Obsahuje fotku
Já pěstuji ponejvíce papriku PCR. Má dobrou často palčivou chuť, pro kterou ji mám rád a je ranná. Paprika by měla trochu pálit. Pěstuji také kapii, myslím, že je to Lydia. Zkusím dodat fotku. Kapie vpravo, vlevo PCR.
Zmijovec - hurá kvete, 3.1.2010
Hlízku zmijovce jsem dostal docela malou před mnoha lety od kolegy v práci, který měl zmijovec asi 3letý a po jeho zatažení a vyjmutí z květináče, měl asi 3 dceřinné hlízky. Na jaře příštího roku jsem hlízku zasadil do humusu tvořeného kalem z... celý příspěvek >
Černo-červená rajčata, 2.1.2010
Zajímavá firma ta gavrisch.ru Má velikou nabídku rajčatových semen a jsou levná. Když vezmeme současný kurs rublu. Ale na přiložené fotografii je na obrázku k přečtení firma dodavatele fesaja versand.de, tudíž zřejmě firma německá, která nabízí... celý příspěvek >
Hledám zvláštní jabloň, 30.12.2009
Určitou odrůdu Citronku najdete na cizojazyčných stránkách pod  -   Seestermueher Zitronenapfelbaum. Její konsumní doba zrání je od 1/2 října do 1/2 listopadu.
Slimáci a zima, 30.12.2009
Domnívám se, že největší pohromou pro slimáky je přemrznutí jejich vajíček. To si také slibuji od projevů letošní zimy.
Výběr stroje pro ruční orbu, 30.12.2009
Také bych nejraději obdělával mechanizací. Zvažte nákup drahého zařízení k jehož obsluze a manipulaci při dopravě nebudete mít, možná až časem, dost sil. Sám "orám " lopatou, ne tedy rýčem, jak by se očekávalo. Předpokládám, že máte dost... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika