Příspěvky uživatele - 59.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mošt z černého rybízu, 14.5.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mi někdo poradí a podělí se o zkušenosti jak udělat mošt z černého rybízu? Mám zkušnosti jen s výrobou moštu z jablek. Děkuji. M.Rožková
Nerovný terén v trávníku, 9.1.2010
Moc dekuji za radu. Na jare s tim zacnu. Dam vědět, jak jsme dopadli.Dekuji. M.R.
Nerovný terén v trávníku, 9.1.2010
Moc dekuji za odpovědi. To piskování jak často? A co je nejlepsi? M.R.
Nerovný terén v trávníku, 9.1.2010
Dobrý den, v létě 2008 jsme vykopaly rýhy na závlahu, provedli jsme závlahu a zahrabali jsme ji a nechali jsme půdu 2 měsíce sednout (prselo). Pak jsme na podzim 2008 nasadili trávu, která se nám pěkně ujmula. Bohužel na jaro 2009 půda klesla a kde... celý příspěvek >
Ovocné stěny z meruňky, 3.1.2010
Moc děkuji za radu. Ja jsem omezena prostorem a místo na meruňky mám pouze u plotu, chtěla bych si 3 druhy nasadit podel plotu. Na zahrade uz mam ctvrtym rokem Leskoru a te se dari bajecne. Loni mela 45 plodu uzasne chuti a take jednu meruňsku jsem... celý příspěvek >
Ovocné stěny z meruňky, 2.1.2010
Dobrý den,  chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti z ovocnou stěnou u meruněk. Jake podnože a tvaru (zakrsek, špičák)na tuto ovocnou stěnu a jake typy ovocných stěn jsou nejlepší? Má někdo zkušenosti at mi prosim poradi, jake odrudy pro... celý příspěvek >
Pozdní odrůdy meruněk, 1.1.2010
Dekuji za odpoved. Ktery rok mate Minaret? Máčalová
Více odrůd meruněk na 1 stromě, 17.12.2009
Moc dekuji za odpoved. Nechavate ty rouby v prosinci venku v zemi nebo je mate nekde v pisku ve sklepe? Zdravim. M.R.
Více odrůd meruněk na 1 stromě, 17.12.2009
Dekujiza odpověď. Na jak starém stromku jste to rouboval? Muze to byt stromek i dva roky stary? Rouby strihate kdy? Dekuji za odpoved. Marie Rožková
Meruňka na balkoně, 16.12.2009
Zdravim, letos jsem si poridila do kvetinace (100 litru, plast) merunku a i jine druhy. Merunku takovy drobecek, ktery mi dali ve skolce zdarma, protoze by ji neprodali, proste malilinkaty zakrsek. Ujala se mi nadherne a krasne mi terasu... celý příspěvek >
Více odrůd meruněk na 1 stromě, 16.12.2009
Dobrý den, dočetla jsem se, že lze mít i více odrůd na 1 meruňce. Zkouším to u hrušně a docela rada bych vyzkoušela i štěpení na meruňce. Kdy je nejvhodnejsi doba? Které ordůdy jsou nejvhodnějsí. Lze mít odrudy ranné i pozdní na 1 stromě? Moc... celý příspěvek >
Pozdní odrůdy meruněk, 16.12.2009
Dobry den, Máte někdo zkušenosti s pozdními odrůdami Bergeron, Leala, Minaret (6 dní po Velkopavlovické). Existuji ještě nějaké pozdějsí ordůdy.  Chtěla bych nějakou pozdní odrůdu vyzkoušet. Mám doma leskoru třetí rok a plodí úžasně, druhý rok... celý příspěvek >
Pozdní odrůdy Sulmona, Tilton, Kečpšar aj, 3.12.2009
Dobrý den, dočetla jsem se, že existují pozdní odrůry meruněk  (to vice než 15 dní po VP). Máte někto s těmito odrůdami zkušenost? Měli by to být Sulmona, Callatis, Tilton, Curtis a v poslední dekádě září dozrává Kečpšar. Nevíte, kde tyto... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika