Příspěvky uživatele - 235.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se jmenuje tahle květina?, 9.3.2010
Tak to byl fofr, mockrát děkuji, M.
Jak se jmenuje tahle květina?, 9.3.2010 Obsahuje fotku
Ahoj, poradíte mi prosím jak se jmenuje tahle květina?Syn si ji vzal do školy, a musí si tam dát cedulku se jménem květiny.Díky M.
Stavba drevene udirny (amaterska), 27.12.2009
Dobrý den, podívejte se na téma udírna na jedno použití, Tak jak ji tam já popisuju (je tam i fotka),tak je taky rozebírací.Původně jsem myslel, že ji použiji jen jednou, ale mám ji rozebranou-pár vrutů a schovanou zase na příště.Otázka znovu... celý příspěvek >
Masožravé rostliny, 25.12.2009
oboum vám děkuji... avšak na masozravky.org píší, že by se mělo rostlině dávat alespoŇ 1x měsíčně nějaké to jídlo... avšak jenom hmyz a měl by být velký jako 1 třetina té pasti... tak to tedy nevím co si o tom mám myslet :O díky... Danny
Masožravé rostliny, 25.12.2009
ne púasti ale pasti... pardon za překlep... a místo ži má být či
Masožravé rostliny, 25.12.2009
já ji dnes dostal od bráchy a zajímalo bymě, jestli mohu té mucholapce dávat i jiné jídlo než mouchy... poněvadž v zimně těžko mouchu seženu... šlo by třeba hovězí maso ži vepřové nebo kuřecí a nebo by šli i cvrčci?? :) dále bych se chtěl zeptat co... celý příspěvek >
Stavba udírny na jedno použití, 17.12.2009 Obsahuje fotku
Otvor na rouru je vyříznutý asi tak o 1 cm větší než je průměr roury.Mezi rouru a dřevo jsem vložil matku.Zevnitř jsem rouru přes tu matku přišrouboval do dřeva normálním vrutem.Železo se tedy dotýká dřeva jen na 3 místech.Musí se dávat pozor aby... celý příspěvek >
Stavba udírny na jedno použití, 17.12.2009
bohužel to vyfoceno nemám, v nejbližších dnech to ani vyfotit nemohu, udírnu nemám uloženou doma, ale jestli chcete, tak vám to mohu namalovat.
Stavba udírny na jedno použití, 16.12.2009 Obsahuje fotku
Ahoj, tož jsem se sem konečně dostal.Udírna dopadla na 1 s hvězdičkou.Postavil jsem ji, trošku začoudil javorovým a bukovým dřívím bez kůry asi 2 hodiny.Druhý den jsem ráno znovu zatopil, tentokrát jen javorem.Asi za 1 hodinku, když byla bedna trošku... celý příspěvek >
Stavba udírny na jedno použití, 11.8.2009
ahoj, neboj,nic kapat nebude, mám u toho otvoru mám takový rantl, a ještě přes to mám plech na nožičkách.Mám to docela vychytaný.Až se vrátím z dovolený, dám sem fotky :)No na jedno použití je, protože ji v paneláku nemám kde použít.Jedeme na dovču... celý příspěvek >
Stavba udírny na jedno použití, 9.8.2009
dobrý den, chystám se stavět udírnu cca na jedno použití. Jelikož jí nemám v paneláku kde postavit, budeme ji sebou brát na dovolenou na pronajmutou chalupu. Nařezal jsem ze smrkové spárovky desky 55×55 cm. Horní deska bude jen položená a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika