Příspěvky uživatele - 12.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tuzemské ekvivalenty zapalovacích svíček, 7.3.2010
Zdravim, já jsem v palu(dneska bris)dělal několik let, dneska jsem naštěstí pryč. Tady řešíte originály svíček pro zahradní techniku, ale víte pod kolika značkama brisk vyrábí.to by jste se divili
Motorová pila Partner, 19.2.2010
Ano svatá pravda když vemu staré dobré partnerky jedny z nejlepších pil ve své době, ale dneska bych za ní nedal ani pětník.
Akatové dřevo, 11.12.2009
Všechny zdravim.Má někdo zkušenost s tímto dřevem?Dá se s nim udit nebo ho mám radši spálit v kamnech.Zdenda
Dakr panter - drtič, 7.11.2009
Zdravim, díky.Já s tim chci právě drtit jenom takový nálety max pr.4 cm, určitě ne smrky.Dělá to štěpky nebo drt?A ještě jestli se mužu zeptat jak je to hlučný?Já mám doma starej elektrickej drtič a když to pustim tak sousedi skřípou zubama.Z.S
Dakr panter - drtič, 19.10.2009
Zdravim všechny a chtěl bych se zeptat, vlastnim sekačku dakr panter a chtěl bych si přikoupit k tomu drtič na větve, má někdo s tímto strojem zkušenost?Z.S.
Husqvarna stařenka 180 S, 7.6.2009
Já teda nevim, ale ty šrouby na lištu by měli bejt furt totožný jako u nových pil.Až pojedu na chalupu tak se na to podívám, já tuto pilu mám taky.Jinak v Rakousku je v jedný vesnici ted presně nevim jak se to jmenuje, je to kousek za lincem... celý příspěvek >
300 000 metrů džungle, 29.5.2009
Dobrý den.Na tak velkou plochu to bude chtít už profesionální mulčovač.Jde tam jezdit traktorem nebo chcete koupit Frézu?Každopádně počítejte že tyto profi mašiny se pohybují v sto tisícových cenách.Jenda
koupě nové el. motorové pily, 23.3.2009
Dobrý den.Já mám už několik let pilu narex 35 cm lišta a jsem s ní naprosto spokojený.řezal jsem i 60 cm špalky a pohoda.Samozřejmě to chce mít ostrý řetez.Tato pila má 1800W.Narex už dneska dělá pily 2000W a 2400W.2400w je podle mě na elektrickou... celý příspěvek >
Husqvarna 575, 27.2.2009
dobrý večer.Určitě s váma souhlasím. Přece neni problém povolit dva šrouby zase to tolik času navíc nezabere
motorové pily echo, 27.2.2009
dobrý den.Zajímalo by mě jestli má někdo zkušenost s těmito japonskými pilami?Zdenda
Koupě silnější motorové pily, 22.2.2009
Dobrý večer.Tak jsem koukal na internetu na technicky data tý mý HQ288.2znamená jak píšete druhou generaci a 88 je obsach motoru.Jinak 4.5kw/6.1ps.Koukal jsem že v brazílii se tato pila ještě prodává.
Husqarna S180, 20.2.2009
Pravda je že jak to někde několik let leží bez použití tak to bude pěkně v háji.měl jsem problém sehnat vzduchovej filtr tak jsem si dal na internet inzerát a zjistil jsem že dost věcí na tydle pily ještě starý dřevorubci maj.V rakousku je obchod kde... celý příspěvek >
Koupě silnější motorové pily, 19.2.2009
Dobrý večer.Já jsem si přet lety chtěl koupit taky silnější pilu a v rakousku v bazaru jsem narazil na hq 288xp.Bylo na ní vidět že už má něco za sebou takže jsem se chvíli rozhodoval ale pak jsem si řikal za ty peníze(v přepočtu necelých 1500kč).V... celý příspěvek >
Husqarna S180, 19.2.2009
husqvarna 180 je super pila.kvalitní švédská ocel ne jako ty dnešní plastové šmejdy které se vyrábějí kdo ví kde.Na dnešní dobu je sice trošku těšší ale jak řikám já pila pro pořádný chlapy.Akorát u týdle uloženky bych měl strach že tam budou všechny... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika