Příspěvky uživatele - 45.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pančovaný med, 26.6.2010
Dobrý den, Ked kupim med ktorý krištalizuje tak je určite pravý nefalšovaný? dakujem
Olej Stihl, 2.2.2010
Zdravím, Neviete či je ten červený olej STIHL do 2T motorov minerál, polosyntetika alebo plná syntetika? a či je to API TC dík
Stihl FS-40, 28.1.2010
dík viac by mi pomohli tie fotky ako kresby
Stihl FS-40, 28.1.2010
a nemáte náhodou aj nejaké detajlnejšie fotky motora bez plastov? dakujem
Stihl FS-40, 27.1.2010
takže su tam 4 dierky na šrobky v bloku motora? tento motor nemá odstredivu spojku?
Stihl FS-40, 27.1.2010
no chcem ho použit na pohon bicykla ale pod tie plasty nevidno či tam je dáke kovové uchytenie na šroby
Stihl FS-40, 26.1.2010
Dobrý den, Má niekto tento vyžínač stihl FS-40? Potrebujem vediet či má motor pod plast.krytom nejaké kovové uchytenia. Dakujem
Čím čistit karburátor?, 24.12.2009
Takže sa musí dat preč aj šupátko? Aká chemikália sa tam dáva a kolko stojí? Aká je pri tom čistení teplota? Ja som skušal len technický benzín a čistič v spreji ale to mi nepomohlo ale už mi karburátor vymenili za dobrý
Životnost valca, 17.12.2009
Tak už je problém vyriešený. Napísali mi že sa pomýlili a že to nebolo valcom ale karburátorom. Valec je už trochu odratý ale ešte má kompresiu tak mi karburátor vymenili za nový v rámci reklamácie a nemusím nič platit Len škoda že nato neprišli... celý příspěvek >
Benzín s olejom, 16.12.2009
Benzín je N95 z TESCA a olej polosyntetika repsol moto sintetico 2T a motor podobný ako na krovynoreze 50ccm a 1kw čína a je starý pol roka
Benzín s olejom, 15.12.2009
Dobrý den, Do kolko dňí treba spotrebovat benzín zmiešany s polosyntetickým olejom do 2T motoru? Niekde píšu že do 30 a inde zas že do 60 dní Ja mám cca 30 dňový Chcem to do motokolobežky dík
Životnost valca, 12.12.2009
To je pravda že nato nič okrem sviečky a hadičky tu nekupite a kupovat to zo zahraničia výde kôli vysokému poštovnému poriadne draho. Ja som dal zanu aj s pošt.cca 400 EUR a nový motor stojí bez prevodovky 159 EUR. Ak sa predajca odhodlá predávat... celý příspěvek >
Životnost valca, 12.12.2009
Za tu motokolobežku som dal cca 400 EUR čo je na tu životnost prehnaná cena. Mal som ruský motor na bicykli ale tam ani po 8000km som nemal vydratý valec ale zase niečo bolo s klukou po 2000km. Keby bolo dostat tie odtrhové ramienka do toho starého... celý příspěvek >
Životnost valca, 12.12.2009
životnost motora nepíšu ani rámu ktorý som musel začat prevárat už od 500km lebo ten materiál je tenký a nekvalitný
Životnost valca, 12.12.2009
Jazdyl som nanej skoro nenne po cca 10 až 15km rýchlostou cca 35 až 40km/hod. ona dá max.50km/hod. A nikde v návodoch alebo na ich stránke nepíšu aku životnost maju tie sučiastky v motore ani to že kolko km alebo motohodín sa snou môže denne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika