Příspěvky uživatele - 45.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Životnost valca, 12.12.2009
vo valci je dáky kov ale neviem aký presne, hliník to neni
Životnost valca, 11.12.2009
Zdravím, Mám 6 mesiacov motokolobežku s benzín.motorom. Po najazdení 3000km sa mi vydral valec a nový by stál aj s piestom 1900 Kč. Servisman mi napísal že ten valec má životnost cca 2000km. Je naozaj nutné menit valec aj piest? nestačí dat... celý příspěvek >
Krystaly v benzínu, 21.11.2009
čo urobí cukor s olejom a benzínom v membránovom karburátore? mám taký pocit že mi niekto niečo dal do nádrže a teraz to ide čoraz horšie a horšie a čistenie karburátora nepomáha dá sa to nejako vyčistit?
Čím čistit karburátor?, 17.11.2009
V tej membráne je dáka špina ktorá sa nedá vyfuknut kompresorom ani čističom? Potom čím to treba?
Čím čistit karburátor?, 16.11.2009
Už som poslal ten karburátor aj CDI zapalovanie na testovanie do čiech. Možno je blbé to zapalovanie
Čím čistit karburátor?, 15.11.2009
Neviem aký je to presne karburátor ale pozrite si motokolobezky.cz a model 02 mám ja. Ja som si nič biele nevšimol ale je fakt že každá benzínka si dáva do benzínu svoje prísady. Ten karburátor som vyčistil technickým benzínom aj čističom na... celý příspěvek >
Čím čistit karburátor?, 13.11.2009
Som ten karbutátor čistil čističom v spreji a potom som ho prefukal ale nepomohlo to stále to robí. Tu stojí čistenie ultrazvukom 33 EUR to je cena nového karburátora, ešte skusim technickým benzínom a kompresorom tak ako to robia v tom servise s... celý příspěvek >
Čím čistit karburátor?, 11.11.2009
kolko stojí ten sprej?
Čím čistit karburátor?, 11.11.2009
a kolko stojí ten prípravok do nádrže s benzínom? To sa primieša do benzínu s olejom?
Čím čistit karburátor?, 11.11.2009
Dobrý den, Potreboval by som vediet čím sa dôkladne očistí celý membránový karburátor. Mám ho na motokolobežke a prefukovanie bicyklovou pumpou nepomáha. DAKUJEM
Poradte aku pilu na doma, 23.9.2009
Podla mna je jedno aku značku a v akej cene to je, hlavne to musí byt kupené v obchode zo zárukou a ak sa to bez zasahovania do motora pokazí tak to treba reklamovat a to už je problém toho predajcu ktorý to predáva čo stím urobí Podla zákona je to... celý příspěvek >
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 21.9.2009
a RYOBI su dobré?
Al-ko BC 250 Classic, 20.9.2009
Zdravím, Má niekto skusenosti s týmto vyžínačom AL-KO BC 250 CLASSIC? Na internete sa predáva už od 85 EUR a v obchode ho maju drahšie cca 120 EUR Nieje to moc kazivé?
Motorová pila do 6000, 17.9.2009
Dobry den, tu maju v obchode DOLMAR PS350C za akciovu cenu 200 EUR máte snou niekto skusenosti? ja ju chcem použiť na stavbu motoroveho bicykla, čiže bude šuchat plášť zadného kolesa alebo poradte niečo v tej cene dík
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika