Příspěvky uživatele - 202.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Druhý pokus o živý plot, 14.5.2010
Děkuji Marcelo, ano myslím Pustoryl.Jaký by jste doporučila na asi dvoumetrovou výsku a šířku cca 1m? Na šířku jsem docela omezen.  Děkuji Zdenek
Druhý pokus o živý plot, 14.5.2010
Dobrý den, roděče měli na zahradě nějaký nepravý jasmín.Keř byl asi 180cm vysoký a šířka kolem 100cm.Bohužel už ho nemají.Já bych si z něj rád pořídil živý plot.Tyhle rozměra bych zhruba potřeboval, výška 2m šířka 1m. Děkuji za případné... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 5.5.2010
Vytáhnul jsem je z toho perlitu a jsou bez kořínků.Zasílám Vám fotky.Díky    Zdenek
Co vaše réva?, 5.5.2010
Ano byly narašené, dostal jsem je od jednoho vinaře ve sklenici s vodou.Opravdu nevím co jsem udělal špatně.
Co vaše réva?, 5.5.2010
Dobrý den, asi 14 dní zpět jsem dostal řízky révy (12ks).Dal jsem je do petek s perlitem.Nyní všechny vadnou! Usychají jim konce.Dají se ještě nějak zachránit? Případné foto můžu zaslat na email. Díky.   Zdenek
Choroba maliníku, 3.5.2010
Myslím, že mám stejný problém.Letos vysazené maliny krásně rostly, asi tři dny zpět začaly lístky od krajů hnědnout.Dá se to nějak zachránit? Děkuji Zdenek
Merunka letní řez, 18.4.2010
Tak jsem dnes snížil 3 větve z původně plánovaných šesti.Ty další tři si nechám na další rok.No uvidím co z toho vznikne :(
Výsadba révy vinné, 17.4.2010
Tak ten perlit jsem koupil již dnes a víno do něj zasadil. Měřil jsem na zahradě kde budu mít to víno zasazené a vyšli mě dva pásy po 4 metrech. Jak daleko mají být vysazeny jednotlivé sazenice od sebe?(kamarád tvrdí že stačí 75cm, to se mi zdá... celý příspěvek >
Výsadba révy vinné, 16.4.2010
Ok, v pondělí koupím perlit, nasypu do petek k řízkům a po zmrzlých vysadím na zahradu.(doufám, že jsem to pochopil správně :o)  Díky Mirku. Zdenek
Výsadba révy vinné, 16.4.2010
Ven myslíte vysadit přímo do zeminy?
Výsadba révy vinné, 16.4.2010
Dobrá, v pondělí koupím perlit a dám do něj ty řízky.Po zakořenění v perlitu to můžu vysadit už přímo ven, nebo musím dát místo perlitu ještě nějakou zeminu? Zdenek
Výsadba révy vinné, 16.4.2010
Tak tu jednodušší metodu mě právě doporučil vinař, který mi je dával (asi 10ks) s tím že je mám vysadit asi za týden přímo do země.Prý se ujmou dva ze tří. Zdenek
Výsadba révy vinné, 16.4.2010
To víno co mám ve sklenici narůstá docela rychle, již jsou patrné lístky.Ale po kořenech ani památky.Původně jsem plánoval že je vysadím příští víkend.Mohu to udělat ikdyž nebudou patrné žádné kořínky? A ještě, mám to zasadit teda těsně pod to... celý příspěvek >
Výsadba révy vinné, 14.4.2010
Děkuji, takže mám ty očka vyloupat hned a se sázet až bude trochu tepleji? A zasypat zeminou to mám teda těsně pod to narašené horní očko? Děkuji Zdenek
Výsadba révy vinné, 14.4.2010
Dobrý den, včera jsem dostal ve sklenici s vodou řízky révy.Jsou cca 30-40cm dlouhé.Všechny jsou už narašené.Kamarád mi říkal, že to mám zasadit tak, že mám nechat poslední očko asi 3cm nad zemí.Ostatní očka vylámat.Ale co jsem tady pročítal, tak se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika