Příspěvky uživatele - 136.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pnoucí špenát, 16.8.2013
Právě jsem mluvila s bratrem z Kanady a on mi o něm povídal, že nádherně kvete a krásně vypadá.Jiné podrobnosti ne, jen že majitelé nechtěli sdělit, kde k rostlince přišli.Hanka
Hnojení rajčat, 11.5.2013
Nez si nechat dozravat rajcata za oknem, to uz si je muzu kopit v hypersuper. Rajce je rajce, kdyz dozraje na slunci a na rosline. Zkuste ochutnat rajce ze slunicka treba v Chorvatsku, to je jina chut!
Škůdci na vrbě, 17.6.2012 Obsahuje fotku
Děkuji za reakci, od rána chodím kolem stromu a s hrůzou v očích podezřívám každého malého tvora z napadení stromu... na spodní straně listů žijí celé "rodiny", u kmenu se zabydlují jakési "mandelinky"... na této dvojfotografii je to také jeden a ten... celý příspěvek >
Škůdci na vrbě, 17.6.2012 Obsahuje fotku
Děkuji za odpověď, jsem laik a na tom stromě bydlí celá řada "potvůrek". Stále hledám ale pachatele,  jednoho se mi podařilo přistihnout při činu...
Škůdci na vrbě, 17.6.2012 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc, na vrbě a ptačím zobu se rychle množí nějaký škůdce - malá "vajíčka" na spodní straně listu, žádné "pavučiny",  vykousaná struktura na listech, zkroucené listy, dospělý tvor je černý s oranžovými skrvnami, na zádech má ostny.... celý příspěvek >
Psi a čůrání, 17.4.2012
Shrnuto, pokud máte normálního psa (cokoliv větší, než kočka), chodíte do práce a myslíte, že pes má být na zahradě, mít volnost a být hlídačem, tak jste v loji. Normální člověk nemůže za psem stále běhat s konví. Jediné řešení je smíření, že tu už... celý příspěvek >
Od kdy může být krůta venku ve výběhu, 6.6.2011
Dobrý den, mám krůty stáří 9 týdnů mohu je nechat volně puštěné ve výběhu který není zastřešený? Jde mi o to jestli jím uškodí zmoknutí a taky by mě zajímalo zda když začne pršet zalezou do kotce a nebo zůstanou na dešti.Děkuiji za odpověď.Jirka
Kočka na zahradě, 15.5.2011
právě teď jsem v televizi viděla, že na kočky platí kakaové mušle(něco jako mulč.kůra)oblékám se a jedu to shánět.Mám totiž stejný problém se sousedovou kočkou.Snad to vyjde.
Bacopa, 10.5.2011
pěstuji bacopu už asi 4 roky a nic nezaštipuji.Utvoří se nádherné převisy, které mám až do zimy(sušenou krásu na oknech.)Jenom hlídat molice, neboť jsou těmito potvůrkami často napadány.
Buráky - podzemnice olejná - arašidy, 3.3.2011 Obsahuje fotku
Byl jsem v Týništi na ptačí burze a tam koupi arašídy nepražené jako krmení pro papoušky. Také jsem chtěl jen pár oříšků na zkoušku. nejmenší balení bylo 1/2 kg. Namočil jsem na vatu 5 oříšků, které do 24hodin začaly klíčit. Jelikož nejsem... celý příspěvek >
Je treba zastrihnout volne rostouci plot z opadavych listnacu?, 30.8.2010
Dobry den, prosila bych o radu, zda je treba zastrihnout zamysleny volne rostouciho plot z opadavych listnacu (waigelie, zlatice, tavolnik)? zasazeno pred necelym rokem. Jde mi hlavne o waigelie, ted krasne kvetou, ale zacaly rust spis do sirky... celý příspěvek >
Co s cedrem?, 25.8.2010
Dekuji moc za radu.
Co s cedrem?, 23.8.2010
Dobry den, prosim vas o radu, co udelat s cedrem, ktery mi v zime resp. asi na jare vymrznul, zrezatel, opadal, pak zacal obrazet, ale nakonec opet zrezatel opadal a ted asi cca 3 mesice vyrostla z kmene nad hlinou jedna vetev a jehlicky jsou... celý příspěvek >
Krysy v odpadu, 16.4.2010
Dobrý den, mám úplně stejný problém!!! Nemáte někdo radu jak se jich na dobro zbavit?? Prokousali nám už i trubky!!! Za případné rady předem děkuji!!!
Jak očkovat ořešák?, 15.11.2009
Dobrý den, chtěla bych se optat 1/ zda očkovaný ořešák plodí dříve než neočkovaný 2/  kdy je nejvhodnější doba na očkování ořešáku?  Děkuji za odpověd Maruška
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika