Příspěvky uživatele - 253.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekacka Homelite vs. Hurricane, 23.6.2011
Dobrý den, vlastníme sekačku z Bauhausu Hurricane HBG 46R. Je dobrá, máme ji 2 roky, ale čeho jsem si nevšiml při nákupu je dost duležitá věc. Nemá centrálně nastavitelná kolečka. Přední kolečka musíte pracně přemontovávat, což je velké... celý příspěvek >
Rhodochiton, 12.10.2010
Dobrý den, máte už prosím nějaké poznatky ohledně Rhodochitonu? Podařilo se mi jej vypěstovat a nevím, jak ho uchovat do jara. Děkuji, Mauerová
Stiga SB 51 DS křovinořez skušenosti, 31.8.2010
zdravím, záleží na co ho máte. Mě osobně se zdá celkem slabej, nepůsobí na mě moc pozitivně. Nelíbí se mi ani tvar a vyřešení řídítek, které nejsou na výšku na tyči nastavitelné. Vzálenost mají prostě určenou na pevno, je jedno jak je nebo není... celý příspěvek >
Oleandr a vítr, 26.5.2010
Dobrý večer, též pěstuji oleandr, tak vám napíši vlastní zkušenost.Žijeme ve Frýdlantském výběžku, což je dle odborníků největrnější oblast Čech.Oleandr jsem dostala takřka během hodiny, naše známá se stěhovala a přes 1m vysoká rostlina se jí do... celý příspěvek >
Pestovanie fuchsie, 14.11.2009
Chtěla bych se zeptat, jestli je nutné u tohoto způsobu zazimovaní během zimy rostliny zavlazovat. Dekuji Hanka.
Wistarie, 15.9.2009
Dobrý den, pěstuji wistarku taktéž v květináči, na jižní straně u okna, zalévám a hnojím hnojivem na pokojovky.Koupila jsem ji v červnu asi metr vysokou, už je třikrát pokrácená, dělá stále nové a nové výhony, bude muset ven:-) Taky to byl pokus, ale... celý příspěvek >
Částečně rašící třešeň, 8.6.2009
Okolo náskvetou krásně třešně, nyní mají plno plodů. Naše třešeň nasadila plno květů, které se nerozvinuly. Listů má dost, jsou trošku zavadlé.Na podzim to bude dva roky, co jsem zasadil mladou třešni.Letosměla květy, které též nevykvetly. poradí... celý příspěvek >
Jaká je husqvarna 372 xp, 10.4.2009
Určitě mi řeknete že je to zbytečné, nicméně koupil jsem 372 xp k baráku na dělání palivového dříví. Mám rád profi nářadí a cíl pro mě vždy je abych už nářadí užíval a nemusel řešit opravy, reklamace, nové a nové nákupy... navíc sama práce s profi je... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 21.3.2009
Zdravím, bývalím majitelům mého TK se podařilo rozdrtit vnitřní třmen startéru, který přidržuje hřídel s ozub. kole. Takže celou dobu musim startovat řemenem. Teď sem se rozhodl, že to dám do kupy, ale nevim z čeho by mi tam ten startér pasoval. Mám... celý příspěvek >
Servořízení TZ4k14 foto pro p. Chrástka, 10.3.2009
Dobrý den Prosím Vás jak jste udělal ten vrchní čep, místo kterého je původně vývod z převodovky řízení? Ještě bych se chtěl zeptat z čeho tam pasují ty pístnice. Děkuji za odp.
TK, TZ, MT, Holder, 2.3.2009
Ten chlápek od kterýho sem jí kupoval říkal, že se ty sekačky prodávaly s klasickou kardanovou hřídelí a to pak traktor po vyšlápnutí ještě metr jel a trhaly se řemeny. Tak se informoval přímo ve wikovu a tam mu řekli, že když jí zkonstruovali tak jí... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 2.3.2009
sázecí buben je volně zavěšen pomocí pásovin a vlastní tíhou kopíruje terén. na buben sem ani nedělal žádné hroty a buben se krásně odvaluje.
TK, TZ, MT, Holder, 24.2.2009
Já mám jednoválec a má s tím dost práce. Sekám za 1 max. 2. Ten pán od kterého sem to kupoval říkal, že se svým TKčkem sekal stráň za barákem.
TK, TZ, MT, Holder, 23.2.2009 Obsahuje fotku
Pracovní záběr je 1200mm, bubny jsou poháněny 6-ti bokým klínovým řemenem
TK, TZ, MT, Holder, 23.2.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, často nalézám rady na těchto fórech a tak taky něco přidám. Loni sem si postavil sazečku na brambory (babosed) ze starého koňského pluhu. Dříve sme sázeli pomocí pluhu celá rodina pomalu celý den. Teď máme nasázeno ve dvou za dopoledne.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika