Příspěvky uživatele - 38.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sušení kořenové zeleniny, 5.11.2009
Sušil jsem mrkev, ale nejvýhodnější zpracování zeleniny k rychlému upotřebení je její uložení v  nastrouhaném stavu v mikrotenovém sáčku v mrazničce. Nechá se použít nejen do polévky, ale třeba i na salát. Z hlediska chuti, se zdá v tomto... celý příspěvek >
Moruše převislá, 5.11.2009
Mám asi 20 moruší u plotu poměrně velké zahrady. Polovinu z nich řežu na jaře tak, že vzniká něco jako živý plot. Moruše snáší silný řez. Zkrátil bych nyní letošní přírůstky na ponechaných vybraných větvích asi na 3 pupeny. Stromek zřejmě neměl, z... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 4.11.2009
Moruše může být velká, ale nechá se dobře držet řezem. Na malou zahrádku bych dal osvědčené druhy a odrůdy. Nemůžete mít všechno.
Kiwi, 31.10.2009
Včera jsem konečně otrhal poslední plody kiwi arguty. Byly již přezrálé, ale výborné. Dnes jsem je naložil s kamarádem na víno. Stále hledám jejich vhodné využití. Nejlepší jsou čerstvě natrhané k jídlu, ale když jich máte více než z jednoho keře...... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika