Příspěvky uživatele - 9.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 21.5.2010
Každý rok na zač. rašení postřik Delan či Dithane a bez větších problémů. Asi před 5 lety jsem nestříkal a zjistil jsem, že na k. je nejnáchylnější nektarinka, která shodila všechny listy a naštěstí nasadila nové, ale k tomu jsem ji pomohl... celý příspěvek >
Fiskars 2400 versus klasická káľačka, 14.5.2010
Mám 1500 F. a budu tvrdit, že je užitečnější ne 2400. Největší chyba 2400 je, že má stejně dlouhé toporo jako 1500. Sekal jsem s obouma a budu tvrdit, že jsou si téměř rovnocenné - s 1500 mám větší švih a při dosekávání jednou rukou je lepší ta... celý příspěvek >
Štěpařský vosk, 14.5.2010
Pánové, jak jsem slíbil před rokem, dávám vědět o použití doma vařeného vosku s přídavkem kávy, Přemluvil jsem mlad. synovce na rooubování pláněk-umí to lépe. Na 5 pl. naroub. odrůdou Stanley mu po 14 dnech jedou /plně/ 4 - 5. evidentě zaschlý roub... celý příspěvek >
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 23.4.2010
Je to v pytli, 2.00 ráno.vylez jsem před barák, auta namrzlé - dosti a to mi před 3 dny rozkvetl Bergeron, jak ještě nikdy nekvetl, kvete i VP a zbytek Veecota /letos všechny proti jindy později/. No snad něco vydrží - s pozdravem - Lada /290 m.n.m.... celý příspěvek >
Etanol a JMP, 23.4.2010
Pěkný den, když jste už zmínili větrníky, doporučuji si přečíst sborník příspěvků z odborného semináře s názvem "Větrné elektrárny v Jihomoravském kraji", zgooglujte, r.v. 2007 -český ekoserver. Připadá mi nejojektivnější a postahoval jsem hodně... celý příspěvek >
Etanol a JMP, 22.4.2010
Pánové, nechtěl jsem se tady prezentovat jako škrtipinda, jen jsem se ptal na zkušenosti. Nalil jsem to poprvé s vědomím, že už stejně benzín dle EU ten ethan. obsahuje. Kvůli pár korunaám si nezkazím pily, Dík za info a nejlépe souhlasím se... celý příspěvek >
Etanol a JMP, 16.4.2010
Všem pěkný den, Pánové,.připojte své zkušenosti s používáním ethanolu u mot, pil, Cena benzínu neustále stoupá, etanol /počeštuji/ je asi o 10Kč levnější. Pro pár polínek bych to neřešil, ale po kalamitě z lonska toho v rodině vyřežeme dost. Už... celý příspěvek >
Vzrůst/výška slivoní, 24.2.2010
Pouze pro inspiraci. Naočkoval bych pařez ořešáku sadbou hlívy. Je to dřevokazná houba a zdravýmladý stromek nikdy nenapadne. Návodů na netu plno. Lety Vám zlikviduje pařez a ještě máte vynikající a zdravou houbu do kuchyně. Ten pařez na zahradě... celý příspěvek >
Stanley a metlovitost, 24.2.2010
A čas jarního sestřihu se blíží, ale radši jsem se zeptal předem at něco neprošvihnu. Sám stříhám jak vyjde čas na přelomu dubna května - jak to stihnu. Všem zahradníkům co nejlepší úrodu - Lada
Stanley a metlovitost, 24.2.2010
Děkuji pánové za rady, Také si myslím, že jsem ho předloni vzal až moc a tím ho vyhnal k přemrštěnému růstu. Větve vyvazuji drátem do lepších úhlů, ale stejně mi to uteče. S p. V. souhlasí rada abych ho zkrátil raději méně a přes pár let... celý příspěvek >
Stanley a metlovitost, 23.2.2010
Dobrý den všem. Blíží se čas jar. sestřihu a tak se chci poradit s odborníky. Můj první St. starý kol 10 let měl pravidelnou úrodu i přes pilatku anikdy jsem ho moc nestříhal, spíše měl malé přírustky. V 2005 ho vyvrátila místní velká záplava.... celý příspěvek >
Kladivo Fiskars 5Kg, 18.12.2009
Zdravím, nejdříve zareaguji na akát, který považuji za svůj strom neb jsem vyrostl na dvoře se 3 velkými akáty. Akát je jedovatý ve všech formách a utlačuje svým jedem ostatní stromy. Ale mně se líbí jeho kresba, na vchodu domu mám... celý příspěvek >
Pěstování hlívy, 1.12.2009
Zdravím, hlíva úst. je chladnomilná houba, tzn.že ji teploty kol nuly nevadí.dokonce si myslím.že za nízkých teplot roste víc -každý víkend běhám po lese a stěžuji si sám sobě, že je moc teplo na toto roční období. Mimochodem - přemrzlou hlívu... celý příspěvek >
Štěpařský vosk, 5.11.2009
Pánové, nedříve jsem chtěl od "starých psů " posoudit, zda můj postup vaření byl v podstatě správný, To, že jsem pravdomluvný ..., který by se cítil nefér vůči Vám, že něco zatajil, ale zároven jsem nechtěl aby jste okamžitě ze mne začali dělat... celý příspěvek >
Štěpařský vosk, 3.11.2009
Předem upozorním, že nejde o rybář. latinu. Dle staršího návodu odsud jsem si taky uvař. št. vosk. Použil jsem hodně v. vosku- domácího z předešlého včelaření- 1. vývar souší, hodně nečistot, ale asi hodně propolisu, něco mouky, sádlo z koupeného... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika