Příspěvky uživatele - 0.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nyssa sylvatica, 16.11.2009
Myslím, že nemáte pravdu.Z Droždína mám několik krásných okrasných stromků, které bych jinde koupila nejméně 5krát dráž.I kvalita sazenic je velmi dobrá.Schůzku si můžete smluvit telefonicky dopředu.Sortiment i ceny úžasné, jsem velmi spokojena.Budu... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 2.11.2009
Nikde jsem nenašla zmínku o moruši je to stromek ovoce drobné ale výborné akorát tak na zobání.Dřív bylo skoro všude tedˇje to skoro neznámý druh, navíc na podzim vypadá nádherně.Jarka
Určení jména trvalky, 5.9.2009
Je to sasanka.
Množení muškátů, 1.9.2009
Mne se daří množit obyčejné muškáty ve vodě prakticky kdykoliv a převislé v truhlíku, kde mám namíchanou zem s pískem. Odlamuju je v kolínku a máčím do sypkého stimulátoru.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 1.9.2009
Paní Marie na balkonky jsem se také dívala, jsou nádherné, já jsem to letos omezila pouze na truhlíky muškátů v oknech a pár obyčejných na schodech. Na terase jsem měla místo tradičních balkonek rajčata jednak že jsem musela omezit péči a také syn je... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 31.8.2009
A paní Marie jak ste na tom potom s hnojením?Zaléváte tekutým a nebo pak ke každému přihodíte pod plachtu? Já jsem loni tak dvakrát- třikrát za rok projela celý záhon trojpichem. Sice dřina, ale čekala jsem to horší. Letos bohužel se kytičkám nemohu... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 30.8.2009
Dobrý den paní Marie, máte nádhernou zahradu, již krásně vzrostlou. Mám na Vás dotaz. Mohla byste mi napsat jak máte trvalkový záhon s kůrou, jestli máte pod kůrou textílii a když ne, jak často kůru doplňujete? Mám také velký trvalkový záhon cca 5x... celý příspěvek >
Choroba a škůdce na jahodách, 7.8.2009
Dobrý den, prosím o radu. Letos jsem měla záhon s jahodami 2.rokem. Při květu jahod mi skoro polovina poupat opadala. Dočetla jsem se že je to nějaký škůdce, který nažírá stonku ke květu a ten pak upadne. Tím jsme měli poloviční úrodu. Dále potom sem... celý příspěvek >
Časopis o zahradě, 3.8.2009
jednoznačně Naše krásná Zahrada
Přesazení vzrostlého vřesu, 27.7.2009
Dobrý den, poraďte prosím, kdy nejlépe přesadit vzrostlý vřes.
Čím zahubit pařez černého bezu?, 1.7.2009
Stačí Vám litr NAFTY - to je stoprocentní... Fanda
Olej do sekačky, 24.6.2009
Zdravím, mám motoro B&S 35 Classic a rád bych věděl jestli je to čtyřtakt, nebo dvoutakt (již tři roky do toho leju benzín s olejem), ale teď jsem našel, že by to mohl být čtyřtakt :-) Díííky Franta
Škodná v zahradě - srnec, daněk, 18.6.2009
Mám podobnou zkušenost, před dvěma lety, mi srnec omlátil broskev rovnou pod okny ložnice- to bylo ráno probuzení když jsem otevřela okno,...A to mám doma myslivce. Vyrazila jsem do místní hospody pro radu jak stromek zachránit, ani zkušené rady jako... celý příspěvek >
Květy lilií, 18.6.2009
Taky mám ještě 5 druhů, pokvetou později. Až vám vykvetou taky se pochlubte ať se můžu pokochat.L.P.
Květy lilií, 17.6.2009 Obsahuje fotku
Pardon, nepřihlásila jsem se.Tak napravuji a vkládám fotečky.L.P.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika