Příspěvky uživatele - 63.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co se starým namíchaným benzinem?, 29.6.2010
Ja mám opačný problém. Vždy miniem v lese všetku namiešanú palivovú zmes. Nikdy mi nevydrží viac ako 14 dní a to tankujem do suda. Ten benzín nie a nie zostarnúť.
Traktor HQ - akumulátor, 20.4.2010
Nemal by to byť problém. Ak nájdete odpovedajúcu náhradu - rozmerovo a napäťovo. Nepíšete či je to štartovací akumulátor, ale motorkové  - štartovacie to majú uvedené v svojom popise.
Mačeta vs. sekyrka, 6.3.2010
Nebojte sa. Ja som s ňou sekal hektár totálne zarasteného porastu hlohom a to v polovici výšky, priemer od 7 do 12 cm a išlo to dobre. Najprv som to skúšal píliť pílou ale nedarilo sa mi, lebo od zemi to bolo na spratávanie na kopy veľmi dlhé a... celý příspěvek >
Problem z nadrzkov na benzin, 23.2.2010
vymeňte odvzdušňovací ventilok - tú zelenú gumičku za nový.  V nádržke je tlak a ventilok sa zvykne povytiahnúť alebo sa ani nemusí ale začne prepúšťat palivo von z nádržky. Pilku neskladujte s plnou nádržkou. Ja si spomínam že som menil... celý příspěvek >
Autonavijak k traktoru, 17.2.2010
Obávam sa že na celodennú prácu v lese nebude el. autonavijak vhodný. Je určený na jednorazové vyslobodenie auta pri zapadnutí a nie na takú záťaž ako vy potrebujete. Lepším i keď nie lacnejším riešením bude hydraulická verzia.
Pílenie ladu motorovou pilou, 24.1.2010
Dá sa. Videl som to mnoho krát v tv ako polárnici takto bežne pílili ľadové kryhy. Osobne som to ale nikdy neskúšal - nemáme tu také hrubé ľadovce. Takže ani neviem čo na to hovoril motor, ale nemalo by mu to vadiť ak sa píla potom vysuší napr.... celý příspěvek >
Pila Aram-Trade-Tools, 20.1.2010
Je to každého osobná voľba za čo minie svoje peniaze. Či dá "relatívne" viac za značkovú pílu a bude mať teoreticky väčšiu šancu na bezproblémovú prevádzku pri zodpovedajúcej údržbe a starostlivosti, alebo ušetrí nejakú korunku a kúpi... celý příspěvek >
Mazání lišty řetězové pily, 7.11.2009
No a ak si dáte pod seba na miesto kde pravidelne doma pracujete s pílou napr. plachtu z návesu, tak potom jednoducho po práci piliny po sebe zbalíte a zlikvidujete. A môžte bez obáv používať M6A aj strojový olej. Pôda aj čerpadlo budú OK.
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 1.11.2009
No ja mám tiež 24 flašu. 50 sa mi videlo pre moje potreby veľa a veľký kus. Tiež som kupoval aj s hobby príslušenstvom - rekvizity - pár pištolí na vzduch a na rozprašovač, na gumy manometer a tak. Ale funguje a spoľahlivo a každý deň.  Som rád... celý příspěvek >
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 1.11.2009
A tak to je iná. To ste mali dostať darom! Veď to je dedičstvo! No nie?
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 1.11.2009
Obyčajný motorák 15W 40 alebo 5W40 - ide na nás zima. A aké to máte kompresory ak vám to fučí hocikade ako deravá ponožka? Prečo nereklamujete?
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 29.10.2009
Ja vypúšťam vzduch vždy. Aby sa zbavil vzdušník kondenzátu. Ale nemalo by vadiť ak potrebujete stlačený vzduch denne aby ostal napr. cez noc natlakovaný.
Olej do motorovych pil (specifikacia, norma), 24.10.2009
Ale na reťaz zásadne "nové" zbytky. Nie vypustené z olejovej vane, ktoré si odkrútili v motore svojich 15 tis.km.
Olej Stihl, 25.9.2009
Môžte použiť hociktorý s týchto dvoch, ja to neriešim a používam bežný červený je lacnejší a výrobcom tiež odporúčaný tak nie je dôvod sa niečoho báť. Doržať treba predpísaný pomer a je to.
Drevo na údenie, 29.8.2009
Ale buk bude lepší. Si myslím.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika