Příspěvky uživatele - 66.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka na vysokou trávu Dakr Panter , 24.7.2007
Srovnávám to s Adélou od Vari což je jednoúčelový stroj a nemá ani šípová kola v terénu si ani neškrtnete.
Stiga SB 30 Dolmar 330U Active 4, 24.7.2007
Nevím na jak vysoký porost křovinořez chcete, ale rozhodně  stroje do 1Kw nejsou nic moc. hlavní problém je v tom, že vyšší tráva  vám sníží otáčky a ta se pak namotává na kotouč. Rozhodně doporučuji výkon od 1,3Kw. Předtím jsem měl Stigu... celý příspěvek >
Mulčovač - Panter, 18.6.2007
Mám bubnovou sekačku Panter. Je výborná a v Praze jsem v jejich prodejně v Praze 6 viděl ten mulčovač jako přídavné zařízení. Moc se mi to líbylo a prodavač to velmi vychválil, ale přece jenom nemáte s ním někdo zkušenosti? Mám 5000m a nemusím to... celý příspěvek >
Jak poznáte kvalitní věc?, 18.6.2007
Mám bubnovou sekačku od DAKRA a jsem maximálně spokojenej.Teď jsem si koupil i přídavný mulčovač. Cena 8000,- je polohovatelný a je super. Kamarád si k tomu koupil ještě drtič a musím přiznat že nelžou 5 cm klacky naprosto v pohodě veme. Výměna... celý příspěvek >
Bubnová sekačka Dakr BLP 60 Tekton Honda, 7.6.2007
Včera jsem u nich koupil Pantera (DAKR). Jsem spokojenej koupil jsem i nástavec na mučování a dnes jsem ho vyzkoušel mám na pozemku vysokou trávu a nálety. Tento typ je naprosto rozsekal na drobno 3 rychlosti a cena 27.990,- v Mountfieldu stojí... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 7.6.2007
Chcete nejlépe odpružený křovinořez kupte to nejlepší co MARUNAKA má TH 48 DX PRO. Důležité je to PRO to znamená provibration. Třísrp v ceně,plus navíc strunová hlava teď jsem ho koupil v prodejně v Praze májí tam všechny druhy Marunaki a i Dolmar.... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 30.3.2007
To odpružení nemohu souhlasit Koupil jsem v zahradní technice NAMIR Křovinořez Marunaka, je pravda že jiný nejnovější typ. TH 48 DX PRO VIBRATION ani je ještě neměli na stránkách. Má ještě lepší odpružení než předešlé typy.A navíc profi kotouč... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 30.3.2007
Chci reagovat na to odpružení koupil jsem v Zahradní technice NAMIR v Praze křovinořez Marunaka TH 48 DX PRO je to nový typ ani ho tahle firma neměla na internetových stránkách. Ale na prodejně měli 4 druhy Marunaky a já si vybral typ PRO VIBRATION.... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 25.3.2007
Mám firmu na úpravý zeleně a používáme buď Marunaku nebo Stihl. typi nebudu psát toto není reklama. S obouma jsem spokojenej Marunaka má možná o trošku větší vibrace, ale vzhledem ke konkurenci ma menší vybrace jen Stihl. Jediný větší rozdíl byl při... celý příspěvek >
Marunaka TH43DX vs Komatsu Zenoah BCZ4200CL, 25.3.2007
Marunaku používám ve své firmě již pátým rokem. Jsem spokojenej vcelku dobrá dostupnost náhradních dílu a 3 servisy v Praze. Používáme i Stihl, ale Marunaka poměr cena a výkon a komfort jednoznačně výtězí.
Jak vybrat křovinořez, 25.3.2007
S vaší radou né úplňe mohu souhlasit. Mám firmu na údržbu zeleně a někdy zaměstnáváme brigádnice (ženy). Používáme křovinořezy zn. Marunaka a Stihl a se startováním nemáme problém.Vše záleží na použitém motoru.Marunaka je Japonská firma a používá... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika