Příspěvky uživatele - 178.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak loupat ořechy, 27.10.2009
Radila jsem již v jiné rubrice, možná jste četl /a/.   Ořechy sbírám, když už začínají padat. Protože strom mám na chalupě a nemoho sbírat průběžně, ořechy prostě oklátím. /tedy bidlem omlátím. /  Je to zdravé i pro strom. Ořechy,... celý příspěvek >
Vlašské ořechy, 20.10.2009
Jestliže klátíte ořechy, spadnou vám některé vyloupnuté, ale hodně jich bude v zelené slupce, která drží a nedá se nijak sloupnout. Proto se dají ořechy, na kterých drží ještě slupka, do igelitu na pár dní , aby se dala lehce odloupnout. ... celý příspěvek >
Vlašské ořechy, 19.10.2009
Ano, máte pravdu, že je nejlepší ořechy sbírat spadané, ale všichni nemaáme strom u domu, abychom mohli každý den sebrat pár ořechů.  Proto se ořechy klátí, což je i dobré pro samotný strom..  mám mnohaleté zkušenosti , že je dávám do... celý příspěvek >
Vlašské ořechy, 18.10.2009
jJestli jste otlpoukli ořechy a máte je v zelené slupce, která nejde dolů, je jednoduchá rada. Dejte ořechy do igelitového pytle, uzavřete, za 4 -5 dní otevřete a uvidíte. Některé budou již puklé, ostatní vysypu na zem a lehce nohou rozmačknu, jakoby... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika