Příspěvky uživatele - 16.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
čistecké lahůdkové, 1.4.2007
Já mám naroubované Čistecké přímo na Matčino. Už 8 let.
Jak zamezit rychlemu obrustaní vlky, 23.2.2007
Ano souhlasim s Vámi .
Jak zamezit rychlemu obrustaní vlky, 22.2.2007
Nehnojit, nezalévat ,řezat v době květu a useknout kořen (klidně i dost silný). Řezat mírně( ne aby ze stromu zbyl pahýl se třemi větvemi).
Jabloňové jmelí, 22.2.2007
Jmelí se samovolně nešíří dřevem stromu ,ale pouze semeny. Kam jmelí vysejete tam poroste a nikde jinde, plodit začíná nejdříve 5 rokem a samičí jmelí s kuličkami se používá na vánoční ozdobu takže má minimální šanci se rozmnožit přirozeně( přenosem... celý příspěvek >
Stříhání stromů, 21.2.2007
Jo výživa , jako můj soused rozházel po zahradě metrák ledku a pak břečí že mu stromy moc rostou. když strom moc roste tak nehnojit ,nezalévat, mírně řezat a useknout jeden kořen nejlépe na začátku vegetace.
Jabloňové jmelí, 21.2.2007
jmelí není parazit, ale poloparazit. Furt lepší jmelí než jednometrové vlky na jabloni. Chce to set s rozvahou tak 5 rostlin na strom a jabloň to ani nepozná . Mšice, svilušky,strupovitost atd. škodí mnohonásobně více a to má na zahradě každý a tím... celý příspěvek >
Stříhání stromů, 20.2.2007
Ideální je stříhat až těsně před květem ,jednak se člověk trochu krotí když vidí ty poupata a jednak to prokazatelně snižuje růst stromů (nejvhodnější je to u bujných stromů, málo rostocí jabloně a hrušně řežte už teď). Peckoviny řežte až za... celý příspěvek >
Jabloň nechce rodit, 20.2.2007
Jonathan trpí velmi padlím to by mohla být příčina nebo špatný řez či kombinace obojího. Rada : málo řezat a štříkat proti padlí a mšicím. A když to nepomůže tak na jonathan vysejte jmelí a budete mít aspoň sklizeň na vánoce i když až za 5 let.
Jabloňové jmelí, 20.2.2007
Jmelí je nejvhodnější vysévat těď na jaře (semena se nedají skladovat ). Přirozeně rozmnožuje jmelí drozd brávník , brkoslav severní (nádhený ptáček) a další. Semena nemusí projít trávícím traktem ptáka. Mimochodem jmelí kvete brzy na jaře... celý příspěvek >
Jabloňové jmelí, 20.2.2007
Je to strašně jednoduché stačí vymáčknout mezi prsty seminko jmelí z bobulky a přilepit na větev jabloně ( semínko je obaleno lepkavou látkou). Větev by měla být mladá i na jednoletý výhon se krásně ujímá.Bohužel semínka někdy spláchne déšt hned po... celý příspěvek >
Jabloňové jmelí, 19.2.2007
Já si na jabloních jmelí pěstuji, sám ho na jabloně seji. U nás jmelí vůbec neroste takže s tím vzbuzuji obdiv kolemjdoucích. Dokonce mnoho lidí mě přemluvilo abych jim ho taky nasel. Jmelí roste hodně dlouho teprve za 5 let je dost velké aby se dalo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika