Příspěvky uživatele - 16.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice - kvas, 11.11.2008
Děkuji za radu.Cukr jsem vůbec nepřidával.
Slivovice - kvas, 11.11.2008
Mám naložené mirabelky už déle jak 2měsíce.Před 3-mi týdny jsem měřil obsah cukru a naměřil jsem 7st. Jelikož se mi zdálo že kvas už nekvasí zkusil jsem přidat vinné kvasinky jestli se mi podaří kvas ještě rozkvasit.Včera jsem opět změřil obsah... celý příspěvek >
Jmelí bílé ničí, 23.3.2008
To je rozdíl u Vás jmelí ničí lípy a u nás se vůbec nevyskytuje. Já si ho na vánoce pěstuji na jabloních. Dost lidí má zájem abych jim ho taky na zahradu nasel. Už jsem to pár lidem udělal. Po 15 letech se ještě nikde samo nerozmnožilo i když už na... celý příspěvek >
muj chutovy zebricek, 26.2.2008
Dukát je výborný, ale ta hořká skvrnitost to je strašný. Má dost podobnou chuť jako Coxova reneta která je pro mě nejchutnější.
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 24.2.2008
Svatá pravda. Naštěstí jsem si dal na větve menovky.
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 23.2.2008
Mám 75 odrůd jablek 5 stromech + jmelí. Na odrůdě Nonetit mám 40 odrůd. Koruna má průměr 5m a výšku 6m. Každá odrůda urodí bednu jablek (ne tedy každý rok a ne všechny najednou) Topaz a rubín i dvě.
Prosím o radu, 21.2.2008
jestli není pozdě na radu.tak ve stínu vám dobře porostou hosty, je sopusta druhu tak mužete nasadit více barevných rostlin najednou a přeci budou jiné. nejaké kapradiny, sasanky, čemeřice a co takhle hortenzie? u hortenzii bych vybrala spíš drobně... celý příspěvek >
Zkušenosti s roubováním balerin, 16.1.2008
No nebudou to moc vhodné podnože páč semenáče jsou dost bujné a nevyrovnané.   Používal bych nějaké slabě vzrůstné podnože nebo místo balerín budete mít topoly
Jabloňové jmelí, 30.12.2007
Děkuji ale bohužel jsem z Hradce Králové. V našem okolí (6 km) roste hojně pouze Ochmet evropský - Loranthus europaeus který roste pouze na dubech. Teda ono blízko nás jmelí roste, ale jen jmelí bílé borové - Viscum album subsp. austriacum a... celý příspěvek >
Jabloňové jmelí, 28.12.2007
To Vám teda závidím já se o jmelí zajímám a snažím se ho zkoumat tak za ním musím jezdit 50 km daleko. Nejlepší na výzkum jsou parky kde je mnoho různých druhů hostitelských stromů. Chtěl bych se vypravit za jmelím do Lednického parku jenže to je... celý příspěvek >
Jabloňové jmelí, 24.12.2007
U nás jmelí přirozeně vůbec neroste. Od mého domu je park asi 200 metrů. Tam jsou sice vysoké stromy ale po 10 letech co mě jmelí plodí se tam ještě žádné nevyskytuje. Všude kolem kde roste jmelí jsem ho vysel já. Jenže než začalo plodit tak... celý příspěvek >
Jabloňové jmelí, 12.12.2007
Letos byla velmi malá úroda jablek. Sklidil jsem sotva 50 kg jablek. Mohou za to jednak pozdní jarní mrazy a jednak malá násada květů jabloní. Naštěstí vyrostlo spoustu jmelí, prodal jsem 100 kytiček jmelí po 15 kč takže jsem utržil 1500 kč. Za... celý příspěvek >
Jabloňové jmelí, 3.12.2007
Více o jmelí (fotografie) na http://fotoalba.cz/jmelibile
broskvoň-nektarinka-mandloň, 5.4.2007
Docela se daří , vzrůstné (rygle, myrobalán) musím regulovat řezem. Strom vypadá zajímavě zvláště v období květu a při zrání plodů.
broskvoň-nektarinka-mandloň, 1.4.2007
Mám stromek broskvoň,nektarinku,mandloň,meruňku,ringli,švestku a myrobalán se jmelím vše na jednom kmenu, ale musel jsem si to naočkovat sám ,nevím jestli to někdo komerčně dělá.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika