Slivovice - kvas



host - 16.70 (?)
11.11.2008 11:00

Mám naložené mirabelky už déle jak 2měsíce.Před 3-mi týdny jsem měřil obsah cukru a naměřil jsem 7st. Jelikož se mi zdálo že kvas už nekvasí zkusil jsem přidat vinné kvasinky jestli se mi podaří kvas ještě rozkvasit.Včera jsem opět změřil obsah cukru.Za 3týdny se obsah cukru nezměnil.Může někdo poradit co s tím?Mám to vypálit nebo ještě nechat?Děkuji za dobrou radu.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 171.154 (?), 16.1.2010 14:01

S tou garáží jsem to taky slyšel. Loňský kvas jsem měl ve 3 plastových bečkách (430 lit) uskladněný v garáži (nemám jinou možnost) asi 1/4 roku, pálil jsem 5. ledna. Slivovička (47 lit) je vynikající, pochválil ji i palič. Pálil jsem poprvé v životě, samozřejmě legálně. Myslím, že pokud se garáž uživá pouze k parkování vozidel-nemůže se to kvality kvasu dotknout. Samozřejmě bečky musí být řádně zavíkované.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Cezar44 - (2) - 231.224 (?), 25.12.2010 19:10

Slivovice je stejně všelék a k tomu zahřeje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
lukas33 - (2) - 155.23 (?), 29.11.2007 19:50
Kavsnu nadobu zatvorte ale pouzite kvasnu zatku ale jednoduchsie riesenie ja abetovat viko a donho dspravit dirku prepchat nou hadicku ktoru ponori te do nadrze s vodou s takym objemom ako ma 1/4 zo sudu kvasu a ked doplni te sud pr. pondelok a dalsie nazbierate pr. V piatok tak neodporucam ich. Tam dosypat kvoli nerovnomarnemu kavaseniu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 186.186 (?), 27.8.2008 20:47

Tož synci ja si myslím, že ste úplně vedle. Ja by takovu slivovicu životě nepil. Ty trnky tam hažte celé a pokud máte nejaké to iné ovoce tak jabka nedrťte ale režte na křižalky. Do teho kvasu možete dat trochu cukru tak kilo na 100 l ale ta přiroda si pomůže sama. Nejlepši to kvasi v teplotě okolo 12-15C. Pokud to necháte kvasit rychlej tak to stojí za prd. Takové rychlokvasky su na slepotu.  Kvas musi dychať žadne ty zatky nedavajte. Nejlepší je barel 120 l naplnený povrch. Takové barely maju viko a to stačí. Nahoře sa udělá koláč ten musíte sledovať. Až sa začne propadat tak musíte do pálenice. Nikdy s kvasem nehybajte pokud musíte tak prvních čtrnáct dnů. Pak ho nechajte stát na místě. Do palenice jezdíme tak v březnu nejpozdějí v květnu. Slivovicu neřeďte ta musi být nad 60%. A tož na závěr to tajemství trnky nemačkajte ringle též hrušky nechajte celé a jabka na půl při nejhorším na čtvrtky. Ty jadřince davaju v průběhu tého kvašení to čemu říkame ve Valašském Králostvi dar od boha.

Hodně štěsti synci... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 16.70 (?), 11.11.2008 11:00

Mám naložené mirabelky už déle jak 2měsíce.Před 3-mi týdny jsem měřil obsah cukru a naměřil jsem 7st. Jelikož se mi zdálo že kvas už nekvasí zkusil jsem přidat vinné kvasinky jestli se mi podaří kvas ještě rozkvasit.Včera jsem opět změřil obsah cukru.Za 3týdny se obsah cukru nezměnil.Může někdo poradit co s tím?Mám to vypálit nebo ještě nechat?Děkuji za dobrou radu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 94.12 (?), 11.11.2008 12:36

1. Ochutnejte tekutou frakci kvasu. 7% je hodně, pokud Vám cukroměr měří dobře, šťáva bude ještě docela zřetelně sladká. Bude-li jen kyselá měření bylo nesprávné (nebo moštoměrem).
2. Je-li hodnota správná, stačí přenést kvas do místnosti teplé 15-20st. To by na dokvašení mohlo stačit.
3. Teoreticky je možné, že kvas nekvasí kvůli zbytkovému cukru. Pokud byl doslazen na víc než 20 %, veškerý cukr neprokvasil. (v případě 1kg cukru na 100 litrů kvasu ta situace nastat nemůže).  Pak je možné kvas rozředit vlažnou vodou nebo nad tím mávnout rukou a vypálit jej tak, jak je.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 16.70 (?), 11.11.2008 21:43

Děkuji za radu.Cukr jsem vůbec nepřidával.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 166.167 (?), 2.1.2009 11:25

hustota kvasu je pouze orientační údaj. Rozhodující je okamžik, kdy se hustota kvasu dále   nemění.

OD

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 166.167 (?), 2.1.2009 11:22

máte pravdu

OD

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 214.234 (?), 2.1.2009 11:41

Tož synku nevím, esli ty nám tu nekecáš, su z kraja Valašska, kúsek od Zlína a tam sa říká, že se nesmíja dávat celé hrušky do kvasu, lebo potom uprostřed zahnívají, a tož včil co je pravda? Všeci co znám hrušky krájajú aby nehníli.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika