Příspěvky uživatele - 6.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 2.7.2010
Na podzim jsme zasadili 3 sloupové jabloně (Polka, Bolero, Maypole). Doporučovaná vzdálenost výsadby je 60 cm (my jsme volili jako zástěnu k bazénu). Krásně přezimovaly, Maypole na jáře nádherně fialově kvetla a má první3 jablíčka. Všechny 3 jabloňky... celý příspěvek >
Bazén Tampa, 6.6.2010
Nepodceňujte přípravu terénu - musí být opravdu dokonale rovný. Bazén bez chemie lze provozovat snad 3 dny, a pokud použije bazénovou chemii (což je nutnost), bude potřeba to míchat a filtrovat. S Tampou jsem byl vcelku spokojen.
Jak dlouho vydrží jabloně v kýbli s vodou, 6.6.2010
Hrušně jsou poměrně citlivé na spodní vodu, asi 40-letý strom mi měhem 3 let odešel poté, co se  - díky regulacím toku - na mém pozemku zvýšila hladina spodní vody...
Podnož M9, 14.3.2010
vezmu to z čistě praktického hlediska: když si projdete nabídky českých školek, zjistíte, že na M9 je velká část produkce. Pokud chcete nějakou konkrétní odrůdu (nedejbůh novinku), jako na potvoru bývá zase na M9. V posledních dvou letech jsem... celý příspěvek >
Naviják a pluh pro ruční orbu, 8.3.2010
Nic proti mulči, taky používám. Potřebuju zpracocat hnůj od 15 koz, proto pole a pluh. Jenže -jak ho tahat? V tom je celý problém. VL
Pomelo, 8.1.2010
Manžel mi koupil pomelo, mělo asi šedesát semen.Zasadila jsem jich patnáct a všechna vzešla.Už mají čtyři listy.mám je v bytě.stana
Elektrická pila Partner ES 2014, 2.1.2010
Potřebuji ji na občasné poražení ovocného stromu a jeho rozřezání, ale nemám moc velkou sílu, takže pořádnou pilu neunesu. Protože ji potřebuji jen občas nemusí být právě nejdražší.  Díky za radu.
Pokojové rostliny, 13.12.2009 Obsahuje fotku
Vidím, že,kdo nepěstuje orchideje, neni dneska in.Nic proti nim nemám, jsou to opravdu moc, moc krásné květiny, ale myslím si, že mohou být i jiné velice zdařilé kusy.Když se jim daří a člověk se věnuje, nemusejí ani kvést a vonět a vypadají také... celý příspěvek >
Podnož pro meruňku, 25.10.2009
Věřil bych těm školkařům - pravda,meruňka na  meruňkovém semenáči mi vydrží trochu dýl, asi tak 10 let... Na myrobalánu prodává meruňky jeden místní (respektovaný) školkař, myslím, že nějaké meruňky na svých stromech i pěstuje ve velkém, v... celý příspěvek >
Co bude nejvhodnější?, 16.8.2009
Josefe, nemůžete napsat jen jednu, aby bylo rozhodnutí jednodušší...? Moc, moc díky. Liv (ta neblondýna s habrovým terminálem)
Zahradní traktor do svahu, 28.7.2009
pojezdova rychlost? Jsem jel samozrejme tak asi na ctvrt plynu. to ale odhaduji. Ale nema smysl sekat na plny plyn, zvolil jsem takovou rychlost jako kdybych sekal
Hlohyně šarlatová - rychlost růstu?, 23.7.2009
... a mně na zahradě roste jako ďábel a to se o ni vůbec nestarám, akorát, že trpí tou strupovitostí, páč se o ni vůbec nestarám :-))))
Trakturek na privesu za autem, 8.7.2009
jo dekuji, uz je to vyresene, odmontoval jsem sekacku, ktera je stejne vyndavaci a traktor ma sirku 95 cm, takze to bylo bez problemu.
Kategorie motorovych pil dle vykonu, 17.3.2009
Rozhodne nejsem blazen, abych tam nedaval olej.Samozrejme ze jsem mel cerstvej benzin, olej Castrol a doporuceny pomer. Stejne se to stalo, rozdrceny pistni krouzek a "uvaleny" pist +drazka ve valci. Ale to ted nechci resit.Spis jaky vykony a... celý příspěvek >
nové odrůdy jabloní, 6.3.2009
Palo, Fytos na Slovensku zastupuje firma Kohaplant - dodává i poštou.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika