Příspěvky uživatele - 8.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gril lokomotiva - zkušenosti, tipy rady, 15.6.2013 Obsahuje fotku
...
Gril lokomotiva - zkušenosti, tipy rady, 15.6.2013 Obsahuje fotku
Tuk odkapává opravdu na dno válce. Jelikož je ale gril vyspádovaný směrem od topeniště, tak stéká směrem od něj. Na konci grilovací komory je ve dně trubička, z vnějšku pod ní háček a na něm zavěšený kyblíček. Do kterého mastnota odkapává...
Vytápění skleníku, 26.2.2013
Viděl jsem někde vytápění skleníku pomocí odporového drátu. Přišlo mi to jako docela dobrý nápad, ale osobní zkušenost s tím nemám. 
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 26.2.2013
Dobrý den, pokud můžu doporučit, zvolil bych variantu "hotového" skleníku. Mám s tím poměrně dobré zkušenosti. Odpadly mi starosti se zjišťováním kolik co kde stojí, plánováním stavby, sháněním materiálu a podobně.  Skleník jsem postavil s... celý příspěvek >
Co pěstovat na zahradě pro krmení drůbeže, 19.1.2013
Take doporucuji tu cuketu, nastrouhana se srotem je za chvili pryc, je to odzkousene i na bazanty
Chov divokého králíka, 24.6.2012
Máte prosím někdo zkušenosti s chovem - výhody, odlišnosti od chovu králíka dom., skryté problémy etc? Děkuji za každou informaci.
Hnojení RR topolů na list, 4.5.2012
Rád bych se dotázal zda lze hnojit rychlerostoucí topoly na list a pokud ano, tak jaké je vhodné hnojivo?
Broušení kosy, 4.1.2010
Tak se omlouvám, ale jak jsem zjistil dřevěné kosiště rakouského stylu které je podobné tomu ocelovému váží 1.3klg, takže to ocelové je o 10dkg těžší. To, ale není tak moc za tu odolnost a při sekání 3x za rok to nevadí. S pozdravem ručnímu sekání... celý příspěvek >
Broušení kosy, 4.1.2010
Taky ji mám a dodnes ji používám. A s tou váhou pozor - myslím si, že je lehčí než dřevěná. Kdysi jsem je porovnával jen tak v ruce a vyhrála ocelová. Dnes už tu dřevěnou nemán - praskla, tak jsem zvážil tu ocelovou a má 1.4kg. F.Vrána
Slivovice - kvas, 23.10.2009
Chtěl jsem se zeptat, je to dotaz sice mimo toto téma, ale prosil bych někoho zkušenějšího o radu, mám vypálenou hruškovici chtěl jsem ji naředit na menší %,přidal jsem dle rad do ní dobrou vodu neperlivou, ale destilát se mi zakalil je možné se... celý příspěvek >
Hlávkový salát, 26.5.2009
Prosím poradíte mi jaký druh salátu máme koupit jak do skleníku tak ven,aby nevyrůstal. Díky.
Seřízení pily Husqvarna, 4.10.2008
co mam udelat aby mi neprokluzoval retez
Mac Allister nebo Gude, 7.6.2008
S Mac Allister mám dobré zkušenosti, mam od nich aku vrtačku 18 V s příklepem už asi dva roky a jede perfektně a že už se toho s ní udělalo hodně, dále mám elektrický hoblík a taky bez problémů. Podle mého názoru je to kvalitní nářadí což podporuje i... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53S nebo Al-ko 520 BRH, 17.3.2008
Zdravím, loni jsem po doporučení a pročitání recenzí ohledně sekaček koupil STIGU. Jsem s ní velmi spokonemý-zatím bez problému.Zahrada 3600m, polovina va svahu 25-30 stupnu. rovinu do koše, svah mulčuji co 3týdny. Bez problému vyjede a poseče vyšší... celý příspěvek >
Štětinatec Laločnatý - Divý Jano, 4.10.2007
Prosím o radu. Kdy je nejvhodnější pozbírat plody této rostlinky kvůli semen. Některé plody již popukaly a semínka samovolně vypadly. Tomu chci zabránit, chci rostlinku příští rok přesadit na jiné místo. Děkuji.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika