Příspěvky uživatele - 215.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak uchovat topinambury?, 30.10.2009
To jeprávě podivné, že brambory a spol nám vždy žerou hlodavci a topibambur, ač na stejném záhonu, se naprosto nedotkli!!! Asi jim ještě nepříšli na chuť:-) Máte někdo opačnou zkušenost?
Jak uchovat topinambury?, 22.10.2009
SUper, tak půjdu právě na to:-)
Jak uchovat topinambury?, 20.10.2009
Moc všem děkuji. A myslíte, že mohu teď ty topinambury zasadit zpátky?
Jak uchovat topinambury?, 18.10.2009
Přeji hezký den, letos máme poprve na zahradě topinambury, vím, že se nechávají klíďo i přes zimu, ale dnes jsem přišla na zahradu a sníh celé rostliny vyvrátil, takže hlízky byly naprosto venku - vybrala jsem tedy, co se dalo do mísy - i s hlínou a... celý příspěvek >
Jak aplikovat cererit?, 28.4.2009
Díky za radu. Už je to uděláno:-)
Jak aplikovat cererit?, 28.4.2009
Předem se omlouvám za naprosto začátečnický dotaz... včera jsem koupila cererit - zvláště na jahody a keříky atd... Na obale je napsáno, aby se zapravilo do půdy před výsadbou - jenže to jaksi není možné. Jak tedy na to? Nasypat do konve s vodou -... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika