Příspěvky uživatele - 172.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 30.10.2009
Děkuji to je přesně ono, jenom nevím kde se u nás vzalo semínko. První rok jsme na zahradě našli jednu rostlinu a pak se to rozjelo. Děluji za odpověď.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 19.10.2009
Cuketodýni sadím již 3 rok a každý rok je jejich velikost větší a větší čím to je nevím. Úrodu rozdávám po známích a jsem z Hodonína. Když zavřete oči a jíte ji syrovou myslíte si, že jíte cukroví meloun, ale ne vodnatý. A semínko se u nás asi vzalo... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 18.10.2009 Obsahuje fotku
Šlahouny 20 až 30 m. Listy to má obrovské jako velké lopuchové listy podobné dýni, ale mnohokrát větší květy obrovské pořád to kvete dokola i když je už chladno, květy smrdí. Pěstuji na zahradě i exotické plodiny, popíši vám chuť. Mám na zahradě... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 18.10.2009
To je právě to že to nevíme kde se to u nás vzalo máme za to že se to u nás vyšlechtilo nějakým upůsobem samo, tedy vytvořilo. Pěstuji mnoho let mnoho druhů dýní cuket a melounů, možná se to samo nějak opilovalo a vzniklo toto. To je právě ta záhada.... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 17.10.2009 Obsahuje fotku
Ví prosím někdo co to je? Říkám to mu cuketodýně. Vydrží to do jara je to chutné má to tvar cukety, rozměrů 1m 30 na délku a 30 až 50 cm na víšku. Vevnitř je to plné dužiny jenom na konci to má semínka, která se suší a pojídají. Dužina je oranžová... celý příspěvek >
Lilek - matná barva, světle zelenofialová, 22.8.2008
Jestli to nebude nové virové onemocnění které je také na cuketách. Cuketa začne mít proužky, pak gumovatí a vysichá. Jestli je na to postřik nevím. Já mám doma problém s mandelinkami. Zdá se že listy lilků přímo milují.
Dá se z jasmínu dělat čaj?, 30.5.2008
Ten žlutý co kvete v lednu mám taky, krásně voní. Z toho se dělá čaj?
Dá se z jasmínu dělat čaj?, 30.5.2008
Já bych měla otázku z torochu jiného soudku. Víte někdo jestli se může z květů jasmínu dělat čaj? Je to ten jasmín co se dává do zelených čajů, nebo je v čajích ještě nějaký jiný třeba čínský jasmín? Právě kvete a je nejvišší čas jej otrhat.
vodní myši - hryzci, 30.4.2008
Nám se posařilo hryzce zničit za dva dny, po tom co jsme sázeli po čtvrté papryky, kterým vždy po vysazení chyběli kořeny. Náš osvědčený návod na hubení hryzců. Před dírou v zemi od hryzce, tedy jejich vchodem se vykope jamka a do té se zadadí... celý příspěvek >
Rakytník, 30.4.2008
Už někomu kvete rakytník? Nám zatím ne. Jestli někomu kvete, napište prosím, jinak máme doma dva samce a marně vyhlížíme květy.
kiwano, 2.11.2007
Kiwano - také zvané African Horned Melon, African Horned Cucumber, Jelly Melon (Cucumis metuliferus). Kiwano je ovoce ve tvaru velkého citrónu, žluté až růžové barvy s pahýlovitými růžky nebo trny, pocházející z Jižní a Centrální Afriky, které ve 20... celý příspěvek >
Dřínky, 2.11.2007
Dřínky se dají jíst, až přezrálé pokud je nenaleznou práci. Jinak zralé jsou dost tvrdé asi jako šípek. Já je mám nejradši zavařené se solí to chutnají podobně jako olivy a někdo to ani nepozná. Dá se z nic dělat i čaj. Je to jako z rakytníkem,... celý příspěvek >
Dřínky, 22.10.2007 Obsahuje fotku
Přikládám obrázek
dýně - prosba o radu, 19.10.2007
Dobrý den taky potřebuji jednu radu, pěstujeme dýně Hokaio a míváme je přes zimu uskladněny v chladném kvelbeném zeleninovém sklepě. Některé hnijí některé vydrží tak je to i s cuketami. Má někdo zkušenost, co by udělaly dýně kdyby byli skladovány v... celý příspěvek >
Mandlovník, 10.10.2007
Dobrý den, prosím o radu,jsem z Jižní Moravy a chci zasadit mandloň, máte nějaký dobrý typ na dobrou odrůdu mandloně a kolik je nejlépe zasadit stromů, aby dobře plodila. Díky za odpověď.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika