Příspěvky uživatele - 178.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování čarověníků, 6.3.2010
Dobrý den.Dnes jsem si poprvé naroubovala na borovicové podnože pravé čarověníky, které jsem si obstarala ze zahradnictví.Vše proběhlo poměrně dobře, ale nejsem si jista, jestli jsem neudělala chybu v tom, že jsem asi o 1cm protáhla řez na... celý příspěvek >
Roubování čarověníků, 18.10.2009
Tak děkuji.Jsem na to zvědavá.Na jaře vám dám vědět, jak to všechno dopadlo.
Roubování čarověníků, 17.10.2009
Aha, takže pokud to dobře chápu, nechám tyto borovice venku i s květináči a aby nezmrzly zakopu je do země.Až bude čas roubování zanesu je dovnitř do bytu a můžu roubovat.Je to tak?
Roubování čarověníků, 17.10.2009
Dnes jsem si tedy byla v lese pro borovicové podnože, které jsem zasadila do hlíny ve které rostly.Zalila jsem je a dala za okno.No a budu čekat do konce zimy co to snimi udělá.Bydlím v cihlovém domě, takže tady takové sucho v bytě nemám.Dělám vše... celý příspěvek >
Roubování čarověníků, 17.10.2009
Můžu roubovat smrk na borovici?Nebo raději smrk na smrk a borovici na borovici?Děkuji.K.
Roubování čarověníků, 16.10.2009
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kdy je nejvhodnější doba sázení podnoží do květináčů pro pozdější roubování.Teď v říjnu nebo během zimy?Děkuji.
Rouby, 16.10.2009
Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat.Chtěla bych si naroubovat čarověníky.Vím, že se roubují během zimy, nebo ke konci zimy, ale zajímá mě kdy si mám sehnat a nasázet podnože pro toto roubování.Děkuji předem za odpověď.K.
Sázení okrasných trav na podzim, 10.10.2009
Dobrý den.Zakoupila jsem si dnes v Baumaxu pampovou trávu s názvem Cortaderia "Pumilla",která byla ve výrazné slevě.Tato tráva se mi velmi líbí a bojím se trochu, abych ji nezničila právě podzimní výsadbou do záhonu.Vaše příspěvky mě trochu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika