Příspěvky uživatele - 60.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je?, 20.8.2011 Obsahuje fotku
Mohl by mi prosím některý ze znalců sdělit o jakou rostlinu se jedná? Omlouvám se za nekvalitní snímek, ale pořizoval jsem jej mobilem na značnou vzdálenost. Předem děkuji.
Pachypodium lamerei, 6.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den byl jserm odkázán na zdejší stránky.také mám doma palmu madagaskarskou-pachypodium a mám ten problém, že veškeré nové listečky co vyraší začnou hnědnout, zčernají a uschnou ani jeden se nechytí.tak bych potřeboval poradit co s tím?někde... celý příspěvek >
Nevlastnite někdo křovinořez Talon? Potřebuji pradit, 14.6.2011
Po šesti letech popraskaly palivové hadičky. Sehnat nové je nadlidský úkol. Ještěžě pracuji ve firmě, která se výrobou hadiček zaobírá.
Jak dlouho klíčí mračňák?, 11.6.2011 Obsahuje fotku
Mám už dva druhy mračnáku a nevím kde mám hledat semena. Mohla by jste mi poradit. Děkuji Katka
Mulčovač Vari Huricane, 8.5.2011
Mám zkušenosti s mulčovačem F-600. Překvapila mě velmi dobrá schopnost zapravení mulčované trávy do trávníku při výšce trávy do 30cm. S mulčovačem se dá zlikvidovat tráva na nejnižší pracovní výšku 50mm. Na nižší strniště je to práce již pro... celý příspěvek >
Mulčovač Vari nebo Dakr?, 8.5.2011
Mám prvotní zkušenosti s mulčovačem F-600. Trávu do 30cm zlikviduje a zapraví do trávníku na 2. a 3. rychlostní stupeň bez větších obtíží. Při větší výšce nebo větší hustotě trávníku je nutno počítat i s provozem na 1. převodový stupeň. Prozatím jsem... celý příspěvek >
Jetel v trávníku, 17.7.2010
střikej večer, když už slunce zapadá a není silné, dobré je, když příští ten má pršet, protože pak ty rostliny dřív pojdou
Listy na hrušních, 20.5.2010
Loni jsem vysázela sádek. Mám tam 4 ks hrušní, různé. Ostatní stromky po ostříhání větví krásně obrazily zdravými listy, ale všechny hrušně mají zavynuté lístky, nevidím tam ale žádného parazita. Listů je málo a pokud se rozvynuly, tak jsou... celý příspěvek >
Čím se teď na jaře hnojí ovocné stromky?, 15.3.2010
Děkuji 
Čím se teď na jaře hnojí ovocné stromky?, 15.3.2010
Na podzim jsem vysadila 20 polokmenů. Dodavatel tvrdil, že nemám dávat do připravených jamek nic než vodu a zeminu na zasypání. Sádek mám ale na navážce a půda ke kořenům přidaná mi také připadala chudá. Byla to z budoucích základů pro domy... celý příspěvek >
Kysané zelí, 29.11.2009
moje zkušenost s vodou ve žlábku.Vždy, když se kvašení nastartuje odnáším zelák do sklepa, kde je nižšší teplota a několikrát se mi stalo, že ochlazením se voda vsávala do vnitř zeláku a to se stalo i po skončení kvašení a skladování.Proto, když se... celý příspěvek >
Řízky z vinné révy, 2.10.2009
Mohl bych se zeptat, jak tyto zapíchané "klacíky" první rok přezimujete? Udělal jsem totiž to samé, dlouho se nic nedělo, až někdy v květnu vyrašily první lístky. Teď jsou rostlinky cca 20cm vysoké a mám obavu aby nezmrzly případně je... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 5.9.2009
Já jsem použila podle nějakého příspěvku zde nebo reklamy Tetra Pond AlgoRem, nějaký bio čestič vody.Nalila do jezírka a během půl hodiny se řasy zdrcly, vyplavaly na hladinu, sebrala jsem to sí´tkou a od té doby(je to už 2měsíce)mám jezírko... celý příspěvek >
Skalka nebo suťový záhon?, 21.8.2009
Máme před domkem rovný pozemek 3,5 x 7 m na převážně jižní straně. Chceme jakž takž "bezúdržbovou" zahrádku. Pozemek jsme důkladně odplevelili a pokryli netkanou textilií. Můžeme na ni navézt jak mulčovací kůru,  tak i štěrk... celý příspěvek >
Stavba dřevěného plotu - prosím poraďte, 11.8.2009
díky, plot vypadá hezky... a latě jste na sloupky přidělával na úhelníčky?  z fotky to není moc vidět
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika