Příspěvky uživatele - 84.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva?, 24.8.2010
ďakujem za odkaz, ani na ukrajinskom vinograd info som tuto odrodu nevedel najst pod E. a vy ste mi poslali odkaz dokonca v zrozumitelnejsej reci. hm, vyzera to byt menej urodna odroda, co ma trocha odradza ale zaujimava je bezsemennost a jahodova... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 23.8.2010
nemáte niekto skúsenosti s odrodu Einset Seedless? hlavne by ma zaujímalo, aká je odolnosť voči hubovým chorobám a neviem sa k tomu na webe dopracovať...
Co vaše réva?, 19.8.2010
Arkadia vám už dozrieva? to ju pestujete v skleníku? na Prim si ešte počkám, len som zvedavý, či to je ozaj Prim a nie niečo iné, lebo celkom to nevyzerá ako ten váš. možno sem hodím neskôr fotku.
Co vaše réva?, 19.8.2010
u mňa už dozreli strapce najprv na Vostorgu ale tesne za nimi začal dozrievať aj Nero, akonáhle sa bobule zafarbili do modra, dal sa už jesť. chuť u oboch je dobrá, všetko je už zjedené. Vostorg nebol takmer vôbec napádaný škodcami, ale Nero mal... celý příspěvek >
Kiwi - zakoreňovanie odrezkov, 19.8.2010
Peter, kiwi môžete mať vonku pokým nebudú teploty - 5 stupnov a viac, mne vydržali takto jednoročné rezkovance vonku. potom som ich dal do nevykurovanej garáže zimovať, dôležité je pri zimovaní, aby bola teplota maximálne 5 stupňov, inak vám začne... celý příspěvek >
Kivi řízkování, 8.7.2010
škoda, že to s tým preopelením nevyšlo, možno to reálne ani nebolo možné. ja som nenechal nič na náhodu, a samičie kvety som ručne opeloval. bude niečo na koštovku, sú to ešte mladé rastliny.
Zapěstování kmínku z výhonu, 8.7.2010
vďaka za odpoveď Wimpi. v mojom prípade sa naozaj jedná o predčasné rašenie bazálnych pupeňov. ešte som sa s tým nestretol, iné odrody viniča mi to nerobili po vylomení zálistkov, že by bazálne očko vyrašilo ešte v tom istom roku. je možné, že som... celý příspěvek >
Zapěstování kmínku z výhonu, 5.7.2010
dvojročná sadenica odrody Dačnyj zrezaná na jar na jedno očko po vylúpnutí "vlkov" vyháňa z očiek spoza listov, ktoré mali začať hnať až budúcu jar, po vytvorení kmienika. čo s tým ďalej? aj tie vylúpňuť? z čoho potom zapestujem kmienik, keď hlavný... celý příspěvek >
Kivi řízkování, 29.6.2010
ako to dopadlo s opelovani Kens Red za pomoci samosprasnej arguty? udrzali sa nejake plody? celkom ma to zaujima...
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 15.6.2010
a to máme ako vedieť, odkiaľ vám to raší, keď to ani sám neviete? my tu rastlinu na rozdiel od vás nevidíme. nechápem, čo chcete počuť alebo aké rozhrešenie chcete.. veď sa na to pozrite, odkiaľ to raší a rozhodnite sa sám. nepíšete akú sadenicu máte... celý příspěvek >
Kivi řízkování, 9.6.2010
Ken s Red mám i ja, dve rastliny. Jedna je v pohode, pekne rastie a druhá zasadená asi meter od nej,, má listy svetlé a trocha zvaednuté. a neviem, čím to je. možno primrzla. nebude to rôzne sfarbenie u vašich dvoch Kens red vplyvom nedostatku... celý příspěvek >
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 8.6.2010
ďakujem za odpoveď. čisté vinifery asi ozaj nebudú s odolnosťou nič moc. takže asi skusím tu Venus alebo Rusbol. škoda, že Neptune u nás nejde zohnať.
Jaký zvolit řez u pergoly?, 8.6.2010
Túto odrodu som na Slovensku ešte nevidel, naozaj bývate tu a nie v Amerike? :-)) Tuším tá Catawaba je aj bezsemenná, či sú tam stopy zrniek? Ja mám bezsemennú odrodu Glenora, uvidím, ako to bude u nej s úrodnosťou, mala by byť tiež odolnejšia a... celý příspěvek >
Kiwi, 8.6.2010
ak má červené výhony, môže to byť odroda Jenny - plody má chlpaté a malé. mne rodila až desiatym rokom! a nakoniec išla zo záhrady preč, tie plody boli skôr na okrasu, než jedenie. uvidíte, že s drobnoplodou odrodou budete spokojná, len potrebuje aj... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 8.6.2010
ja som cez zimu poriadne zakrýval Diospyros kaki, zima veru bola. niečo omrzlo ale rastlina už raší, má teraz zhruba 15 cm prírastky. moje kaki je štepené na podnož Diospyros lotus, ktorá je menej odolná mrazu. lepšie je kupovať asi štepené na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika