Příspěvky uživatele - 112.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Washingtonia filifera, 23.11.2010
Dobrý den, prosím o radu při jaké teplotě pěstovat čerstvě naklíčené semenáčky Washingtonie filifery. Nakličili mi neskutečně brzy - po dvou dnech máčení jsem je zasadil do kokosové drtě a již po týdnu začala první semena klíčit. (klíčím v místnůstce... celý příspěvek >
Archontophoenix alexandrae, 21.11.2010
dobry den, koupil jsem si tuto palmu. V květinači jsou tři a tak bych se rad zeptal jestli si nejak nebrání v růstu. Jestli by nebylo lepši dvě rozsadit - pokud to jde (nechci ale abych je nahodou nezahubil všechny), nebo jestli nemám dvě odstřihnout... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 28.9.2009
jak katalogy Starkla, tak i Sieberze, jsou počítačově upravovány.Všiměte si, kolik kvítek je stejných, někdy by se ani na stonek nevešly, kolik jich tam namontují.Nejlepšíje, navštívit zahradní centrum a vybrat si podle toho, co skutečně vidím, a ne... celý příspěvek >
Molice, 28.9.2009
přesný název je Nicandra physaloides
Blecha ze zahrady do bytu?, 28.9.2009
ježci přenášejí blechy, kde mají pelech, nezdržujtese,nebo je na sebe nachytáte(ty blechy, ne ježky)
Blecha ze zahrady do bytu?, 28.9.2009
my měli blechy na zahradě a pak doma od ježků.
Jakou koupit farmářku, 22.3.2009
Ještě jsem se chtěl zeptat jestli někdo neví o servisu na DOLMARA v okolí Ustí nad orlicí nebo CHocně.Díku Lukáš
Jakou koupit farmářku, 22.3.2009
Dobrý den, po skouknutí příspěvků o pilkách se rozhoduji koupit mot. pilu na řezání a přípravu dřeva na topení.S pilou budu řezat většinou listnaté dřevo a spíše narazově o víkendu nebo odpoledne, samozřejmě s přestávkama.Prosím o radu zda koupit... celý příspěvek >
Ačončka, 15.11.2007
Dobrý den,chci se zeptat, jestli někdo něco neví,nebo nemá zkušenost s pěstování Ačončky.Má plody podobné paprice a roste popínavě.
indická okurka, 17.9.2006
My ji máme letos poprvé. Dali jsme jednu do skleníku-tam plody nebyly a druhou ´máme na kompostě a hodně narostla a má spoustu velkých plodů. Nenašla jsem nikde žádný recept, který bych mohla využít.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika