Příspěvky uživatele - 128.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Husqvarna 333 R nebo Stihl FS 350, 27.12.2009
Aha, tak to já mám ještě ten slabší.A tu klikovku mám taky5-tidílnou i ten můj starší?Myslím že tazatel tím myslí jen tu příkopu, proč by jinak nenapsal jeho jiné použií, pravděpodobně seče ostatní plochy třeba trakturkem, ale máte pravdu, cenový... celý příspěvek >
Křovinořez Husqvarna 333 R nebo Stihl FS 350, 27.12.2009
No ale pane tazateli na 250 metrů příkopu bych vám doporučil raději něco levnějšího, špatně jsem si to poprvé přečetl, to by Vám ta 350 nebo dokonce 400 byla totálně na nic, je to jako by myslivec šel z kulovnicí na zajíce, je to nesmysl, kupte... celý příspěvek >
Křovinořez Husqvarna 333 R nebo Stihl FS 350, 27.12.2009
FS350 mam již 5 let na sečení zahrady ve svahu a nálet od lesa, je to super mašina, ale kdybych si vybíral dneska, připlatil bych si na silnější FS400,ale už je pozdě, cenový rozdíl je 200,ale výkon je jinde.Přitom váha je skoro stejná...
Je nutný bezolovnatý Natural do Stihlu?, 24.12.2009
Jen ten speciál právě těmito aditivy-draslíkem zasírá více svíčku, ale 5litrů nic není, trvale bych to tam ale v žádném případě nelil, není k tomu důvod, natural je určitě lepší a za stejné peníze.
Kladivo Fiskars 5Kg, 18.12.2009
To asi pobušíte těžko, protože F2400 je o kilo těžší, takže tak aještě se po ni dá praštit kladivem, když to jinak nejde, což po té vaší 1500 nejde.A to že jí chybí 10-15cm je pravda, tohle jaksi fiskars nevychytal...
Výběr řetězové pily, 15.12.2009
Hecht bych nechtěl ani zadarmo, ta huska už je lepší, ale stejně bych šel raděj do 250stihlky nebo něco podobného
Kladivo Fiskars 5Kg, 13.12.2009
Jakmyslíte ten výběr topora dle let?Prosím porattě, bylo by super foto.A jak klínek, vlepit?Děkuji
Kladivo Fiskars 5Kg, 9.12.2009
To je ale kravina, nic nepálí, nesmíte věřit na pověry... A odkdy se akát nesnese z jinými stromy?U nás roste spolu s olšema atd.u potoka...
Kladivo Fiskars 5Kg, 9.12.2009
Kdyby nám kovář udělal kalač... fakt je že fiskars má reklamu jak nikdo, on zase není takový zázrak, mám známého co dělá se dřevem, ale fiskars nemá... proč asi?Má právě ten kalač od kováře.Asi na tom něco je, valíme prachy do plastových hraček a... celý příspěvek >
Kladivo Fiskars 5Kg, 7.12.2009
Zkoušel jsem klasické kladivo a jelikož mám opravdu dlouhé ruce, jezdím až k železu, tudíž by mi tam ta guma stopro zavazela, koupím klasiku Zbirovia a je to.
Kladivo Fiskars 5Kg, 6.12.2009
Jo a k těm mozolům, ty neznám, používám rukavice-klasika kožené a mám klid, žádné třísky ani mozoly a ruce od pryskyřice
Kladivo Fiskars 5Kg, 6.12.2009
Chlapi díky za rady.Chci ho proto že obyč kladivo Zbirovia české výroby stojí cca 650kč a je se dřevěným topůrkem, což není nevýhoda, ale říkal jsem si že Fiskars by byl lepší a našel jsem jej za 1100Kč, takže to obyč není za 1/3 ceny.Sám mám F2400 a... celý příspěvek >
Kladivo Fiskars 5Kg, 6.12.2009
Zdravím chlapi, vím že to tu možná nepatří, ale chci se zeptat zdali máte někdo tohle kladivo a jak se s nim dělá, protože se mi zdá že ten gumový chránič topora je moc dlouhý a při nápřahu zavazí, co vy na to?Ještě jsem ho neviděl naživo, chci si ho... celý příspěvek >
Kladivo Fiskars 5Kg, 2.12.2009
Dobrý den, chci se zeptat zdali máte někdo vyzkoušeno kladivo Fiskars 5KG.Zajímá mě jak se s nim dělá, protože se mi nějak nezdá ten gumový chránič topora, myslím že nude zavazet při nápřahu, protože mám dlouhé ruce a jezdím po toporu, co vy na... celý příspěvek >
Kladivo Fiskars 5Kg, 2.12.2009
Dybrý den, mám zájem o tohle kladivo a nevím jak se s ním dělá, zdá se mi divné to gumové zakončení topora u toho kladiva.Nevadí to při práci?Když zvedám kladivo nahoru, jde ruka směrem ke kladivo a asi bude narážet na tu gumu, nebo ne?Díky za radu
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika