Příspěvky uživatele - 139.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odolné odrůdy révy - kde koupit?, 29.2.2008
Děkuji za nabídku. Jsem v pěstování révy úplná začátečnice takže se mžná budete mým dotazům divit.    Píšete, že máte momentálně řízky. Kdy z nich budou sazenice které bych mohla vysadit? Četla jsem, že réva dává první úrodu třetím... celý příspěvek >
jak ostříhat révu - pěstování u kůlu, 21.2.2008
Prosím o radu, jak pokračovat v pěstování révy. Mám sazenici letos druhým rokem, přibližně 80 cm vysokou, silnou možná jako tužka. Na zahrádce mám málo místa a slyšela jsem, že révu lze pěstovat i u kůlu - čímž by mi odpadla starost s výrobu a... celý příspěvek >
Volba podnože, 25.10.2007
Dobry den!    Chtel bych se zeptat touto cestou, jakou podnoz zvolit pro ockocvani svestek. Mam zahradu na Vysocine, na Polensku, nadmorska vyska asi 470 m.n.m, puda piscitohlinita, ne prilis hluboka, jizni svah. Chci se zamerit spise... celý příspěvek >
choroba na švestce, 31.8.2007
Dobrý den, prosím o radu. Letos třetím rokem mám na zahrádce švestku. Na jaře se objeví sem tam kvítek, ale plody žádné. Většina listů - spíše na starších větvičkách je lesklá a pokroucená. Děkuji Eva
Mšice jitrocelová, 29.5.2007
Na tomto fóru jsem zjistila, že růžovění a kroucení lístků na jabloních způsobuje mšice jitrocelová. Co se stane, když jabloně nepostříkám - bo je to nad moje fyzické možnosti?
Netkaná textilie mezi jahodami, 24.4.2007
děkuji za uklidnění, čeká mne totéž na dalším záhonu tak jsem ráda, že jsem se folií k jahodám neprostříhávala zbytečně. :-)
Netkaná textilie mezi jahodami, 24.4.2007
Na radu kolegyně jsem nainstaovala černou netkanou textilii na záhon s jahodami, ale při zálivce voda zůstává na povrchu textilie a obrížně, teměř vůbec nevsakuje. Nevíte někdo kde je chyba? Má tato textilie rub a líc, nebo je to způsobeno její... celý příspěvek >
obyčejná fólie x netkaná textilie, 23.4.2007
Zkušeností  sice mnoho nemám, ale myslím, že plastová folie nepropustí vodu ke kořínkům-na rozdíl od netkané textilie. Z důvodu zamezení prorůstání plevelů kůrou vidím použití netkané textilie jako ideální.
skleník z lahví, 18.4.2007
Já mám zkušenost tak trochu z druhé strany. Taťka strávil moře času a energie postupným svážením a přeskládáváním lahví na budoucí skleník. Pak onemocněl, zemřel. Nikdy nezapomenu, jak jsme stovky lahví na kolečkách vyváželi, přeskládávali do... celý příspěvek >
růže Sympathia, 5.4.2007
Prosím o jakoukoli radu - čím víc tím líp  ,jak pěstovat růži Sympathii. Mám ji několik roků,  / vloni silně omrzla / a nikde v literatuře jsem nenašla o ní zmínku. Děkuji
Jak pěstovat Kumoi?, 5.4.2007
Já si letos kumoi koupila, prodejce mi říkal, ať 2-3 roky nenechávám žádné plody, jinak nebudou žádné přírůstky na dřevě. Kumoi mám zasazenou 14 dnů, při sázení jsm i hodně podlila, zalévám, přesto mám pocit, že se jí jaro netýká. Nebo se probouzí... celý příspěvek >
Skalník, 30.3.2007
nejrychlejší by podle mě bylo postavit obyčejný plot, na něj takovou tu rákosovou rohož - aby nebylo vidět skrz oka plotu. k plotu poro zkrášlení bych nasadila rychlerostoucí pnoucí letničky. opticky tato varianta oddělí spolehlivě(vlastní... celý příspěvek >
Jak ostříhat révu?, 22.3.2007
Rozumím tomu dobře, že slabší výhon mám nyní úplně odstranit, a silnější zakrátit na 2 očka?
Jak ostříhat révu?, 21.3.2007
Vloni na jaře jsem zasadila k rohu domu sazenici stolní odrůdy hroznů. Nyní mám dva výhony dlouhé přibližně 30cm. Poraďte prosím, co s ní mám udělat teď na jaře a jak pokračovat v pěstování? Děkuji Eva
Bledule jarní, 21.3.2007
klidně se podělím, bydlím ve Vyškově Eva
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika