Bledule jarní



host - 139.102 (?)
21.3.2007 14:53
klidně se podělím, bydlím ve Vyškově Eva
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Hanah - (11), 19.3.2007 22:19, zobrazeno: 11371x
Já zase moc prosím o cibulky bledulek, strašně dlouho je sháním. Koupila jsem v nějakém zahradnictví a bylo mi divné, že jsou dost velké cibule. No a po dvou letech jsem se dočkala......
Výška 30cm a dva květy na stonku - bledule letní. A já tak moc toužím po té naší klasické...
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 48.62 (?), 21.3.2007 8:36

ráda se podělím. Máš něco na výměnu:-)

Marta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 139.102 (?), 21.3.2007 14:53
klidně se podělím, bydlím ve Vyškově Eva
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 43.75 (?), 21.3.2007 22:32

No to je nádhera :))), mám docela pěknou sbírku denivek, nebo kany.....
Bydlím v Praze, ale pošta to bez problémů doručí.... Nebo jestli máte některá třeba cestu, eventuelně chalupu a tedy i zahrádku mám u Mělníka. Stačí mi písnout na mail h.hrackova@centrum a domluvíme se.
Díky, díky, díky dobré víly......

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Hanah - (11), 21.3.2007 22:38

Ježíš mankote, já jsem přece sklerotik, zapoměla jsem se přihlásit, ty děkovné ódy pro dobré víly jsou ode mě, takže platí, co je výše popsáno :)))
Ještě jednou děkuji a čekám, že se ozvete....

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 186.85 (?), 18.4.2007 19:13
Nahodne jsem dostala od dcery z Brna tento link. Ona vi ze strasne shanim bledulky, tady v Americe je vubec nemaji. Ani jsem nevedela, ze jsou cibule bleduli tak citlive. Drive kdyz zila moje maminka, mela velkou zahradu za Brnem, me obcas cibulky dovezla,ale prezivaji jenom snezenky. Moc bych byla rada, kdyby se nekdo mohl o par rozdelit a poradit jak je prechovat, tady v New Jersey je zima mirnejsi nez byla doma, ale mozna to sucho je problem, protoze tady nemame tolik snehu. Ja od tud muzu sehnat cokoliv budete chtit, az na ty bledulky.
Kdyby jste nekdo byl ochoten pomoct udrzet ceskou zahradku v Americe napiste mi email a dcera z Brna by se s vami zkontaktovala, ona by to pro me a vam poslala.

Predem dekuji,   Eva

email :    nicezahrada@yahoo.com
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Zdeněk Ž - (1), 8.6.2007 12:45
Takhle kvetou
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 132.44 (?), 20.8.2007 12:20

Dobry den, pani Evo,

rada bych v srpnu zasadila cibule bledule jarni, ale bydlim v Praze. Bylo by mozne je poslat postou? Moc dekuji. Iva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Hanah - (11), 20.8.2007 19:50
Pro dobré víly Martu a Evu!
Připomínám se s prosbou o bledule, moc po nich toužím a věřím, že jste na mě nezapoměly. Pochopitelně se s vámi vyrovnám a poštovné hradím, nebo mohu nabídnout na revanš nějaké denivky (mám jich docela slušnou sbírku). Předem děkuji a zdravím :))))
h.hrackova@centrum.cz
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika